Як прибрати режим очікування. Як налаштувати в windows 7 режим очікування.

Режим очікування Windows призначений для економії енергії в разі, якщо користувач якийсь час не працює за комп'ютером. Від звичайного вимикання режим очікування відрізняється тим, що зберігаються всі запущені програми в тому стані, в якому вони були на момент включення режиму. Після виходу з нього можна просто продовжувати роботу. Але іноді режим очікування доводиться відключати, наприклад, при виконанні тривалих операцій без участі користувача.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер під управлінням операційної системи Windows (XP, Windows 7), початкові навички по роботі з комп'ютером
Інструкція
1
Управління настройками сплячого режиму виробляється в меню «Управління електроживленням» в «Панелі управління». Для того, щоб відкрити це меню, натисніть кнопку «Пуск» і виберіть елемент «Панель управління» (в Windows XP він знаходиться у вкладці «Налаштування»). Наведіть на нього курсор і натисніть ліву клавішу миші або клавішу Enter на клавіатурі.
2
В «Панелі управління» виберіть пункт «Електроживлення». В Windows 7 він знаходиться в категорії «Система і безпека».
3
В меню електроживлення знайдіть пункт "Налаштування переходу в сплячий режим» і увімкніть її. У вікні, з'явиться два рядки. Верхня називається «Відключення дисплея», а нижня - «Сплячий режим». В цих рядках вибирається час бездіяльності системи, через яке активується відповідний режим. Для відключення режиму клікніть по рядку лівою клавішею миші і в списку, що випав виберіть варіант «Ніколи». Після цього комп'ютер перестане автоматично переходити в режим очікування.
4
В деяких випадках потрібно додатково змінити дії, які виконуються при натисканні на кнопку відключення живлення, особливо це стосується ноутбуків. Для цього виберіть пункт «Управління кнопками харчування» і в рядку вибору дії вкажіть «Вимкнення» замість «Сну».