Як вивести татуаж на бровах. Як позбутися від татуажу брів.

Татуаж брів - дуже популярна процедура, адже з нею брови виглядають доглянутими і час на їх «укладку» витрачати не потрібно. Але все це так, лише якщо татуаж був проведений професійно, вірно і якісно. А от що робити, якщо майстер помилився з кольором або формою. Чи можна вивести татуаж брів?
Інструкція
1
Спосіб перший - лазер.Многіе радять використовувати саме лазер для видалення татуажу брів. При цьому відразу зазначимо, що ця процедура є не тільки дорогої, але і для повного видалення татуажу вам знадобиться кілька сеансів. Крім того, лазер допомагає далеко не всім. Пов'язано це, найчастіше, з недостатнім професіоналізмом працівників салонів, а також «малою потужністю» самого апарату.
2
Спосіб другий - раствор.Суть даного способу виведення татуажу полягає в тому, що поверх уже нанесеною татуювання в шкіру вбивається спеціальний склад. Для повного знебарвлення знадобиться 3-5 процедур. Вартість даного способу також не надто доступна. При цьому, якщо ви звернулися не до професіонала, то існує серйозний ризик отримати келоїдних рубець. Якщо ж ваш майстер - профі в своїй галузі - ефект буде дійсно вражаючим.
3
Спосіб третій - домашній.Данний спосіб виведення татуажу брів був виявлений нами на одному з форумів. На жаль, достовірних даних про його ефективність немає. Однак, найсміливіші можуть спробувати і його, так як він досить доступний і простий. Вам необхідно набрати ванну з вельми гарячою водою, і після 30 хвилин перебування в ній вмитися, а потім втирати в брови сірникову сірку. При цьому, варто бути дуже акуратними, щоб сірка не потрапила в очі. Та й сірка повинна не мати барвника.
Зверніть увагу
Якщо вас не влаштовує колір татуажу, можливо варто спробувати змінити колір волосся перед тим, як вирушати на його видалення.
Корисна порада
1. Вирушаючи виводити татуаж в салон, обов'язково переконайтеся в кваліфікованості майстра. 2. Пам'ятайте, що якісні процедури не можуть коштувати занадто дешево.