Як встановити доводчик двері. доводчик на двері настройка.

Доводчик двері - це дуже зручна конструкція, за допомогою якої можливе не закривати самостійно двері, при цьому вона плавно повернеться в початкове положення після відкриття. Область застосування доводчиків вельми різноманітна, їх застосовують як в побутових умовах, так і в офісних будівлях, магазинах і т.д.
Інструкція
1
Яким способом встановити доводчик двері залежить від вимог, що виставляються до цього пристрою, чи потрібно, щоб двері закривалися повільно, поступово прискорюючись або навпаки, сповільнювала своє прискорення, щоб уникнути гучного удара.Первий спосіб установки припускає дії, описані в інструкції фірми-виробника. Треба прикріпити плече важеля до корпусу пристрою. Використовуючи доданий до інструкції шаблон, намітити місця, де будуть розташовуватися отвори під шурупи, і просвердлити їх.
2
Щоб встановити доводчик дверей відповідно до другого способом, треба докласти доводчик до двері таким чином, щоб звернути в сторону дверних петель регулювальні гвинти. Потім прикріпити доводчик за допомогою шурупів, які входять у комплект пристрою і зафіксувати черевик на дверному обрамленні. Довжина передпліччя важеля доводчика повинна бути такою, щоб утворився прямий кут з дверима. Відповідно до інструкції комплектуючими гвинтами треба прикріпити плече важеля до башмака і відрегулювати силу закривання двері та її швидкість.
3
Ще одним способом установки дверного доводчика можна вважати метод паралельного важеля. Заведіть під верхній брусок двері важіль доводчика і складіть його за межами приміщення. Далі треба встановити доводчик за допомогою монтажного кронштейна, що входить згідно інструкції в комплект поставки, робіть це з того боку, де двері закривається. Встановлюючи доводчик методом паралельного важеля, стежте за тим, щоб звернення регулювальних гвинтів йшло у напрямку протилежно дверним петлям.
4
Щоб використовувати метод верхнього бруска дверної коробки, треба слідувати інструкції фірми-виробника. Прикріпити корпус пристрою над дверима до верхнього бруска двері і закріпити башмак на дверному полотні, проводити дії з боку закривання дверей.
5
Установка петлевого доводчика з використанням регульованої пружини досить проста. Замініть петльовим доводчиком стрижень дверної петлі. Перевірте відповідність технічних даних вазі двері, можливо, знадобиться установка декількох доводчиків.