Як забрати депозит.

Депозит є сумою грошей, яку вкладник розмістив у банку на певний строк для заощадження і отримання відсотка за нього. Депозит и можуть відкривати як юридичні, так і фізичні особи. Термін і ставка по вкладу залежить від його виду. Депозит и, призначені для накопичення коштів (накопичувальні вклади) розраховані на певний строк, як правило, на 6-12 місяців. Депозит и, які не мають термінів зберігання, мають низьку ставку, зате дають можливість вкладнику користуватися ними без обмежень.
Інструкція
1
При закритті депозиту необхідно пам'ятати, на який термін він вам відкривався. При знятті грошей раніше терміну, встановленого договором, накопичені за певний період відсотки можуть перераховуватися за ставкою вкладу «До запитання». Як правило, банки пропонують по цьому вкладу 0,1 -1 відсоток річних. У такій ситуації фахівець по вкладах зазвичай попереджає клієнта про можливі наслідки і пропонує почекати дати закінчення зберігання вкладу.
2
Депозит и відрізняються за тривалістю зберігання коштів на рахунку. Найбільш дохідні вклади розуміють укладення договору на термін від одного року і більше. Вклади на короткі терміни менш вигідні. Однак і ризик, пов'язаний з їх розміщенням набагато нижче. Адже з дати відкриття до моменту закриття проходить менше часу, а значить легше спрогнозувати ситуацію на фінансовому ринку.
3
Вклади «До запитання» мають найнижчу дохідність, оскільки знімати гроші з рахунку можна в будь-який момент часу. Як правило, застосовують даний депозит не в цілях накопичення, а для тимчасового зберігання коштів.
4
Якщо ви згадали, що термін закриття депозиту вже пройшов, нічого страшного немає. Деякі банки автоматично продовжують договір на той же період. При цьому процентна ставка по вкладу залишається колишньою або змінюється відповідно до нових умовами банку по даному вкладу. Інші кредитні організації після закінчення зазначеного в договорі терміну нараховують відсотки за зберігання коштів за ставкою вкладу «До запитання».
5
У кожному разі проблем із зняттям грошей бути не повинно. Щоб отримати кошти на руки потрібно звернутися в банк з проханням їх видачі, маючи при собі паспорт та примірник договору про внесок або ощадну книжку. Якщо сума депозиту велика, то про намір закрити його краще попередити заздалегідь, щоб касир банку зміг підготувати всю необхідну готівку.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Ql3sCObMtaE