Як перевірити рахунок на мобільному.

В будь-який момент може знадобитися дізнатися свій баланс (наприклад, щоб в необхідний момент не залишитися з нулем на рахунку і вчасно поповнити його). Для цього у кожного мобільного оператора існує номер (часто і не один), за яким абонент може дізнатися свій рахунок. До речі, доступний цей номер в будь-який час доби.
Інструкція
1
Абоненти мобільного оператора "Білайн" завжди можуть бути в курсі стану свого рахунку завдяки такій зручній послузі, як "Баланс на екрані". Необхідно лише раз набрати номер * 110 * 902 #, тоді на вашому екрані з'явиться рядок, що відображає стан рахунку. Підключення послуги є безкоштовним, але за користування послугою щодня з абонента буде стягуватися плата в розмірі 50 копійок. Однак ви можете дізнатися баланс і іншим способом. Просто наберіть * 102 # і дізнайтеся його.
2
У оператора "Мегафон" є декілька номерів, за якими можна дізнатися стан свого рахунку. Ви можете набрати номер 0501 або * 100 #. Обидва вони є безкоштовними (крім роумінгу). Оператор також дає можливість дізнатися свій баланс по смс. Необхідно відправити повідомлення з текстом Б (або B) на номер 000100.
3
Якщо ж ваш оператор зв'язку - "МТС", тоді зверніться в абонентську службу за безкоштовним номером 0890 або наберіть номер (495) 7660166. Крім того, дізнатися свій баланс можна завдяки сервісу під назвою "Інтернет-помічник". Для цього відвідайте офіційний сайт оператора, виберіть своє місце розташування і відкрийте вкладку під назвою "Інтернет-помічник" (далі дотримуйтесь інструкцій на сайті). Є і ще один досить простий номер, по якому ви можете дізнатися свій рахунок. Це номер * 100 #.