Як встановити автомагнітолу в ваз. Як встановити магнітолу на шістку.

Зараз багато автолюбителів не уявляють свій автомобіль без якісного звуку і хорошою аудіосистеми. Багато хто хоче також бачити в машині і відеосистему для перегляду будь-яких електронних носіїв. Тому установка техніки самостійно принесе не тільки досвід, але і заощадить невелика кількість грошових коштів. Однак, неякісна установка може привести до виходу техніки з ладу і навіть до пожежі в автомобілі. Тому якщо немає впевненості в собі, краще все довірити професіоналам.
Інструкція
1
Магнитолу підключіть до акумулятора, стежачи за тим, щоб «плюс» аудіосистеми був підключений до «плюса» акумулятора. Неправильна полярність призведе до того, що якість звучання буде дуже низьким. Підключивши все правильно, ви отримаєте відсутність перешкод і максимальну потужність звучання.
2
Магнитолу підключіть через замок запалювання або використовуйте прикурювач. Перевірте, щоб позитивний дріт був багатожильним і мідним - це зменшить перешкоди в звучанні. Вузька клема - це «мінус», а широка - «плюс». У акустичних проводів маркування своєрідна: позитивні дроти мають «чистий» колір, а негативні - ті ж кольори, але з чорною смужкою.
3
Встановіть додатковий запобіжник, який захистить магнітолу від перегріву. Приєднаєте його на відстані приблизно в 50 см від позитивної клеми акумулятора. Виберіть провід з хорошою ізоляцією і великим перетином. Краще, якщо позитивний і негативний проводи будуть якомога меншої довжини.
4
Підключіть динаміки до автомагнітоли, дотримуючись полярності. Якщо на динаміках немає маркування, то візьміть звичайну батарейку. При правильній фазировке дифузор вигнеться назовні, а при невірної - усередину. Перевірте ізоляцію акустичних проводів. Після цього приєднайте магнітолу до акумуляторних клем і включіть її. Якщо не чутно сторонніх шумів, перешкод і якість звуку вам подобається, значить, установка пройшла успішно.
Мабуть, перше, до чого прагне кожен власник, який купив автомобіль - це оснащення салону автомобіля сучасної акустичної системою. Музичні композиції мають здатність знизити у водія напругу під час руху по міських пробках, або підбадьорити його під час монотонного пересування по заміських магістралях.
Вам знадобиться
  • - автомобільна магнітола - 1 комплект.
Інструкція
1
Обладнання салону починається з розміщення в ньому акустичних колонок, найбільш поширеною системою вважається - чотириканальна.
2
Потім визначається місце установки пристрою відтворення звуку - автомагнітоли.
3
Місце, призначене для установки автомагнітоли в передній панелі салону автомобіля, як правило, закрито пластиковою заглушкою, яка видаляється, відкриваючи нішу для вставки в неї металевої шахти, наявної в складі заздалегідь придбаного комплекту радіоапаратури.
4
Вставивши шахту, по її периметру назовні відгинаються металеві пелюстки, так, щоб вони, відігнуті, не перешкоджали входженню в неї магнітоли. Пелюстки шахти виготовляються розширеними до основи, їх відгин надійно фіксує саму шахту від мимовільного випадання разом з магнітолою під час пересування.
5
Після того, як шахта вставлена в передню панель, необхідно приєднати проведення до електричного роз'єму автомагнітоли, яка також йде в комплекті поставки. В даному випадку керуватися потрібно електричною схемою для кожної магнітоли. Вивчивши кольору ізоляції електропроводки, дроти припаиваются до висновків колодки, після чого ізолюються ізолентою.
6
Вставивши готовий роз'єм в тилову частину автомагнітоли, пристрій встановлюється в шахту, а зверху встановлюється і замикається панель радіоапаратури.
7
Відтепер, включивши авто магнітолу , водій і пасажири зможуть насолоджуватися прослуховуванням музичних композицій під час руху.