Як стати сильним. Як стати сильніше в домашніх умовах.

Сила, як мовиться, в ньютонах. Але як збільшити ці ньютони в собі. Ми, в принципі, знаємо, як стати сильніше, але часто не маємо уявлення, як зробити це правильно і швидко.

Перше, що спадає на думку в цьому зв'язку - нарощування м'язової маси. Можна, безумовно, ходити цілими днями гойдатися в тренажерні зали, але до істотного результату це не призведе. Займатися потрібно обов'язково по правильно підібраною програмою. Вона зазвичай включає в себе вправи на силову навантаження основних груп м'язів і вправи на розвиток слабких м'язів. У кожному разі, за програмою ви будете займатися і з вагою, і виконувати динамічні вправи, що вимагають частого повторення. І не забувайте, що ходити на тренування потрібно по 3 рази на тиждень. Бажано, не частіше.

Але не думайте, що стати сильним можна тільки за рахунок тренажерів. Будь-яке заняття спороти, будь то плавання або пробіжки вранці, здатне зробити вас витривалішими і сильнішими. Хоча це може зайняти трохи більше часу.

Важливо в цій справі і харчування. Харчування додає сил та енергії і дозволяє нарощувати м'язову масу. Найкраще споживати їжу з великою кількістю вуглеводів. Однак зверніть увагу, що вона повинна бути в той же час збалансованої, різноманітної.

Проте, необов'язково спускати сім потів на тренажерах, щоб стати сильним. Досить спокійний вигляд фізичних тренувань - йога. Вона не вимагає шалених повторень важких вправ. Йога зміцнює і робить еластичними всі м'язи вашого тіла. Про те, що вона якимось фантастичним способом збільшує вашу витривалість, і говорити не варто. Просто спробуйте. І тоді, навіть не маючи фігуру бодібілдера, ви, як і він, зможете виконувати такі ж силові вправи.

Існує безліч програм, спрямованих на підвищення рівня силової витривалості і підвищення сили зокрема, в більшості своїй вони так чи інакше дотримуються принципу «чим більше - тим краще». Це трохи не так. Простими тренуваннями збільшення сили можна домогтися, але не в тому обсязі, в якому його можна домогтися тренуючись правильно.
Вам знадобиться
  • - абонемент в тренажерний зал
Інструкція
1
Першим правилом є нормування тренувального графіка і систематичне збільшення навантажень. В один день не рекомендується тренувати більше однієї основної групи м'язів і однієї допоміжної. Ви повинні робити строго обмежена кількість повторів, досягаючи своєї межі в останньому підході останнього повтору.
2
Тренування повинні тривати не більше півтори години на добу, але проходити на межі силової витривалості. У разі, якщо ви займаєтеся в спортзалі від двох годин і більше, ви сприяєте розвитку витривалості, в той же час дуже ризикуючи перетреніроваться.
3
Виконуйте вправи ідеально чітко. У разі, якщо ви чітінгуете, ви можете в кращому випадку дати навантаження не на ту групу м'язів, на яку хочете, а в гіршому - заробити травму.
4
Відпочивайте між тренуваннями як слід, не допускайте недосипів і перетренованості. Для того, щоб відчути приріст сили, необхідно відпочинок, протягом якого м'язи будуть мати можливість рости і відновлюватися.
Зверніть увагу
Вживайте якомога більше води для того, щоб відновити втрату рідини в організмі під час тренування.