Як провести недороге весілля.

Як провести недорогу весілля? Це питання хвилює практично кожного другого молодожона. Важливість події часто передбачає певний розмах і матеріальні витрати. А, як показує практика, по проходженню торжества люди розуміють, що як мінімум третина бюджету витратили даремно, і можна було на деяких речах заощадити.
Інструкція
1
Безумовно, весілля у більшості людей асоціюється з шикарним дорогим подією. Однак, що робити, якщо є певні бажання з проведення торжества, але немає можливості їх профінансіровать.Для початку, рекомендуємо скласти докладний список ваших планованих витрат. Потім, бачачи їх реальну вартість, в спокійній обстановці спробуйте визначити те, від чого можна відмовитися, а дещо замінити.
2
В якості приміщення для весілля відмінним варіантом може стати навіть ваша дача, якщо вона знаходиться не надто далеко від міста. Будь заміський будинок можна цікаво прикрасити, а можливість вільно гуляти по вулиці або розмістити на ній столи стане величезним плюсом. Як варіант, перегляньте велика кількість їдалень. Не менш 30% з них мають цілком гідний вигляд і якісну їжу.
3
Якщо весілля планується влітку, то цілком підійдуть лугові квіти та зроблені власними руками прикраси. В холодний період варто зробити упор на гірлянди з куль. Їх не важко зробити самим, варто лише прочитати пару рекомендацій в інтернеті.
4
На їжі можна заощадити, варто лише грамотно підійти до вибору продуктів. Логічно відвідати овочеві бази і фірмові магазини місцевих заводів, де націнка буде мінімальною. Перевагу віддайте сезонним страв. Наприклад, влітку можна замовити безліч овочевих салатів. Вони і виглядають презентабельно, смачні і не дуже швидко портятся.Зімой варто зробити упор на страви з недорогими складовими, але які максимально калорійні. Наприклад, салати з ковбасою, майонезом, консервами. Що стосується напоїв, то морси з домашніх ягід - смачний і практичний варіант.
5
Як транспорт для молодят можна використовувати абсолютно будь-який автомобіль, головне, його потрібно стилістично оформити. Наприклад, обклеїти сердечками, побажаннями та фотографіями нареченого і нареченої. В такому випадку на марку і статус транспорту мало хто зверне увагу.
6
Тамада - це настрій весілля. Якщо ви розумієте, що ведучий вашого весілля не зможе забезпечити належний рівень веселощів, то краще зверніться за допомогою до знайомого, який має славу «душею компанії». В даному випадку можна розраховувати на доречні для ваших спільних друзів жарти і відповідні конкурси, які можуть бути складені спільно з молодятами.
7
Сукня нареченої - це останній пункт, на якому варто економити, адже воно символізує мрію будь-якої дівчинки. А ось жених цілком може обійтися білою сорочкою вітчизняного пошиття, яка ідеально на ньому сидить, але не є брендового річчю. Взуття також можна підібрати цілком недорогу, але при цьому дуже симпатичну і зручну.
8
Весілля має залишати приємні враження та спогади. Борги і кредити навряд чи стануть бажаним початком сімейного життя. Саме тому раціональний підхід до весільного заходу цілком доречний.