Як зв'язати кофточку новонародженому. Як зв'язати кофточку спицями для новонароджених.

Посаг для новонародженого малюка, виготовлене люблячими руками мами, тітки або бабусі є величезним позитивним енергетичним так званим оберегом, який захищатиме дитину від усіляких негативних впливів ззовні. Тому, зв'язати кофточку новонародженому дитині - це не тільки данина моді, але і прояв турботи про нього.
Вам знадобиться
  • - пряжа
  • - спиці
Інструкція
1
Щоб зв'язати кофточку новонародженому, вам буде потрібно сто грамів (один моток) м'якої пряжі. Можна вибрати акрилову пряжу непомітних пастельних відтінків.
2
Наберіть на спиці 40 петель для вив'язування спинки кофточки і 2 сантиметри в'яжіть гумкою. В кінці рівномірно додайте 5-7 петель.
3
В'яжіть спинку основним узором до рівня пройми. Вибираючи основний візерунок, слід зупинитися на рельєфних однотонних візерунках, так як при вив'язування орнаментів на вивороті полотна залишаться перехрещені нитки, що може заподіювати незручності і вам, і дитині при надяганні кофтинки.
4
Для оформлення пройми рівномірно розподіліть петлі по обох боках полотна спинки. Далі в'яжіть основним узором до рівня горловини.
5
Рівномірно розподіліть петлі, закривши 15 середніх, формуючи горловину спинки.
6
Для вив'язування поличок кофточки наберіть на спиці по 20 петель і 2 сантиметри в'яжіть гумкою, в кінці в'язання рівномірно додайте по 3-5 петель.
7
Далі в'яжіть основним узором до рівня пройми, залишивши зі сторін передбачуваної застібки декілька петель для пров'язування планки, яка виконується за допомогою в'язання гумки. Через кожні 4-5 сантиметрів на одній з планок поличок пров'язуйте повітряну петлю або накид для формування петлі під гудзик.
8
На рівні пройми закрийте петлі, відповідно до розміру пройми на полотні спинки на рівні горловини.
9
Для в'язання рукавів наберіть на спиці по 20 петель для кожного рукава і в'яжіть гумкою 2 сантиметрів. В кінці в'язання рівномірно додайте по 10 петель на кожен рукав. Далі в'яжіть основним узором. На висоті приблизно 10 сантиметрів сформуйте пройму, закриваючи крайні петлі.
10
Намочіть всі деталі кофтинки, наколи на викрійку і дайте їм висохнути. Зшийте всі деталі між собою. По краю горловини наберіть 30 петель і в'яжіть гумкою 3 сантиметрів, рівномірно формуючи край коміра.
11
Пришийте гудзики на планку полички.