Як штукатурити кут.

При штукатурці зовнішніх і внутрішніх кутів потрібно пам'ятати ряд певних правил, щоб результат за якістю був цілком прийнятним. Якщо у вас є необхідність зробити якісний ремонт будь-якого приміщення і штукатурка стін - одна з необхідних процедур, вам потрібно знати кілька простих речей про те, як штукатурити зовнішній і внутрішній кут .
Інструкція
1
Підготуйте кути до штукатурки. Зрубаєте напливи бетону і видаліть зайвий розчин, який може виступати з вкладки. Очистіть кут і ще раз вирівняйте поверхню. Не забувайте, що кут штукатурять тільки після того, як все інше приміщення вже буде повністю поштукатурити. Це полегшить вам роботу в кутах.
2
Коли наносите перший шар штукатурки, намагайтеся зробити його досить тонким, щоб він міг швидко висохнути і ви могли почати накладати наступний.
3
Покрийте основну масу стіни остаточним шаром штукатурки, не чіпаючи кути. Після того як ви закінчите зі стінами, дайте покриттю остаточно висохнути. Це займе два-три дні.
4
Намочіть кути водою перед початком робіт. Після цього кути можна повністю заповнити розчином. Але не допускайте, щоб на стіні залишалася зайва штукатурка.
5
Наносьте розчин невеликими порціями, розрівнюючи знизу вгору і в сторони. За допомогою коротких мазків вирівнюється лінія стикування штукатурки і підганяється під загальну картину стін. Намагайтеся робити це достатньо швидко, щоб штукатурка не встигла висохнути.
6
Якщо ж все-таки вас не влаштовує отриманий результат, зніміть верхній шар підручними засобами і почніть укладку заново.
7
Зробіть насічку на поверхні грунту, коли розчин підсох, але ще не затвердів, щоб забезпечити краще зчеплення грунтовки з заключним шаром.
8
Користуйтеся напівтерком або фасонними тягами для вирівнювання. Пересуваючи напівтерток або фасонні тяги з невеликим натиском вгору і вниз, ще раз вирівняйте кут під загальний рівень, утворюючи рівну лузгу або виступ.