Як навчитися робити вихід силою на дві руки. Як стати сильним будинку.

  •  Підтягування на турніку для деяких здаються чимось абсолютно немислимим. Проте куди складніше робити на ньому вихід силою на обидві руки. Але навчитися не тільки підтягування, але цього виходу можна без допомоги інструктора.
  •  Якщо у вас слабкі м'язи рук, почніть з віджимань. Виконувати їх куди простіше, ніж навіть підтягування. Робити ці вправи слід по 3 підходи мінімум. Чергуйте віджимання з заняттями на еспандер або гантелях.
  •  Віджимання вже йдуть добре і вільно? Переходьте до підтягування. Виконуйте ці вправи кожні 2 дні. Підтягуйтеся максимально можливе для вас кількість разів і робіть перепочинок.
  •  Коли ви вже зможете спокійно робити 10 підтягувань за один підхід, наступним вправою для вас стане вихід на одну руку. Схопитеся за перекладину однією рукою під кутом 90 градусів - зробіть, так званий, «прапорець» - і спробуйте випрямити її. Тренувати таким чином потрібно обидві руки по черзі. Крім того, почніть підтягуватися від грудей. І тільки після цього можна спробувати вийти вже на дві одночасно.