Як укласти ламінат самому.

Використовуючи звичайний ламінат , ви можете швидко і легко перетворити зовнішній вигляд вашого будинку. Причому зробити це можна абсолютно самостійно і використовувати при цьому мінімум підручних засобів, наявних в кожному будинку.
Інструкція
1
Покладіть ламінат , що не розпаковуючи, в середину кімнати. Як радять фахівці, щоб покриття було довговічним, воно повинно полежати 48 годин на новій квартирі. Таким чином ламінат "звикає" до нових температурним і іншим умовам.
2
Ознайомтесь з правилами монтажу ламінат а, що додаються до кожної придбаної пачці, для з'ясувань тонкощів і особливостей вашого покриття.
3
Підготуйте інструментарій, який може вам знадобитися, а саме: молоток, пилку або електричний лобзик, лінійку, метр, олівець і бобишку для підбиття ламінат а.
4
Не використовуйте завідомо браковані частини ламінат а. Якщо при монтажі ви виявили мікротріщину на покритті, видаліть цю ділянку повністю.
5
Вирівняйте підлогу, особливо, якщо ви вирішили укладати ламінат поверх лінолеуму, так як роздуті ділянки будуть сильно виділятися і псувати загальну композицію вашого статі.
6
Почніть укладання з формування кута з двох рядів. Укладайте ламінат пірамідою (як цегляну стіну), цей спосіб перевірений багатьма професіоналами і показав себе як найбільш надійний і простий. При необхідності замикайте окремі деталі ламінат а за допомогою лобзика і дотримуйте пропорцію і симетричність для гарного кінцевого результату.
7
Прокладіть вологоізолюючий шар, якщо укладання проводиться на бетонну основу і показники відносної вологості показують більше двох з половиною відсотків.
8
Пам'ятайте, що ламінат має "плаваюче" кріплення, тобто не прикріплюється до основи якими-небудь способами.
9
Не укладайте ламінат в кімнатах з підвищеною вологістю (кухня, ванна кімната), так як навряд чи він прослужить вам досить довго в цих приміщеннях.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=y6vt75k2tCM