Як прикрасити весілля самим. Як самим оформити весілля.

Якщо у вас в голові виникло питання, як прикрасити весілля своїми руками, значить ви або дуже творча людина, або бюджет заходу трохи стиснутий. У кожному разі, дане заняття стане дуже приємним, захоплюючим і корисним, головне реально оцінити свої здібності і не братися за все відразу.
Інструкція
1
Погодьтеся, ви так давно уявляли, який буде саме ваше весілля, що маєте повне право здійснити всі свої задуми. При цьому цілком логічно зробити багато чого на торжестві своїми рукамі.Нет, ми не пропонуємо нареченій нарізати салати і смажити котлети. Поговоримо про декоративні прикрасах.
2
Отже, почнемо з залу, де проходитиме торжество. Вхід до приміщення, а також вікна і область танцполу, можна прикрасити витонченими гірляндами. Для цього необхідно купити тоненьку волосінь або кольорову дріт, на яку будуть вдягатися сердечка, кружечки та інші милі дрібнички. Вони купуються в спеціалізованих місцях, які забезпечують магазини квітів, сувенірів і подарунків різними штуками для оригінальних упаковок. Визначтеся з оптимальним інтервалом і, надівши сердечко, зав'яжіть вузлик, потім повторюйте процедуру. Гірлянда повинна виглядати легкої і повітряної.
3
Практично кожна шикарне весілля передбачає велику кількість білої тканини, яка прикрашає всі меблі. Щось схоже можна зробити і своїми руками. Для цього підійде тканина, яка легко утримує форму. Благо, сучасні магазини пропонують масу підходящих варіантів. Форму банта виберіть самі, переглянути тематичні журнали буде не зайвим, а потім прикріпіть його на стільці в банкетному залі.
4
Декоративні вази і свічники можуть істотно прикрасити як все приміщення, так і просто стіл, за яким сидять гості. В якості підсвічників можна використовувати стакани без візерунків, прикрашені намистинами, тканиною, фарбою. Свічки будь-яких забарвлень і розмірів можна замовити практично в усіх церквах, ціна на них невисока.
5
Відповідним буде Гілковий оформлення. Якщо ви не володієте бездоганним смаком, то варто зупинитися на білих і бежевих кольорах. Комбінуйте їх із зеленню і ненав'язливо розподіляйте по залу.
6
В домашніх умовах можна заготовити прикраси для машин. Це можуть бути заздалегідь приготовлені банти, які кріпляться на ручки і дзеркала автомобілів, гірлянди з куль, які прив'язуються до капоту, а також різні сердечка та побажання на клейкою основі.
7
Окремим полем для творчості, є запрошення для гостей. Їх можна, звичайно, замовити в друкарні, проте індивідуальні листівочки люди оцінять і збережуть. Існують посібники, в яких описуються різні технології їх створення. Як варіант, можна роздрукувати спільну фотографію нареченого і нареченої, а за допомогою комп'ютерних програм вставити деякі написи, які виходять від кожного з них.
8
Речі, у виготовлення яких вкладена душа, завжди справляють належне враження. Прикрасити весілля власними творіннями може будь-яка людина, яка хоче донести до всіх присутніх на торжестві важливість і значимість даної події.