Як встановити тему для робочого столу.

Робочий стіл вашого комп'ютера постійно знаходиться перед очима. І завжди приємно, коли ним є, чим милуватися. Стандартний дизайн з часом набридає і хочеться чогось нового. Зміна тільки фонового малюнка допомагає ненадовго, тому хорошим варіантом вирішення проблеми буде нова тема для робочого столу. Уставити її недовго, зате радувати око вона буде кожен день.
Вам знадобиться
  • Доступ в інтернет.
Інструкція
1
Щоб встановити нову тему в Windows XP, клікніть правою кнопкою миші по робочому столу. У який з'явився меню налаштувань виберіть пункт "Властивості".
2
Виберіть вкладку "Теми" (обрана за замовчуванням). І в однойменному полі встановіть вподобану вам тему . Після цього у вікні буде показано, як тема буде виглядати, якщо зберегти зміни.
3
Потім зайдіть у вкладку "Оформлення". В меню "Вікна та кнопки", "Колірна схема" і "Розмір шрифта" ви можете встановити додаткові настройки для вашої теми.
4
У вкладці "Теми" можна вибрати пункт "Інші теми в Інтернеті". Після кліка мишею ваш браузер автоматично відкриється на офіційній сторінці Microsoft, де ви зможете скачати нові теми для робочого столу.
5
Щоб встановити тему в Windows 7, клікніть по кнопці "Пуск", потім зайдіть в "Панель управління", далі в меню "Оформлення та персоналізація" і, нарешті, виберіть "Персоналізація" . З іншого боку, можна спростити цей процес і, клікнувши по робочому столу правою кнопкою, вибрати цей же пункт "Персоналізація".
6
Тепер зі списку запропонованих тем виберіть відповідну. Якщо хочете розширити вибір, клікніть по посиланню "Інші теми в інтернеті". Вам відкриється сайт Microsoft, де ви зможете скачати сподобалися вам варіанти оформлення.
7
Завантаживши підходящу тему , клікніть по ній два раза.Когда процес установки завершиться, тема буде автоматично відображатися.
Темою робочого столу називають не тільки зображення, яке служить фоном для робочої області, що з'являється при завантаженні операційної системи. Набір звуків, вид значків, папок і кнопок - все це теж входить в це поняття. Поставити призначену для користувача тему для робочого столу або відновити стандартну досить просто.
Інструкція
1
Викличте діалогове вікно «Властивості: Екран». Для цього через меню «Пуск» зайдіть в «Панель управління». Якщо вона має вигляд за категоріями, виберіть категорію «Оформлення і теми», у вікні, клікніть по значку «Екран» лівою кнопкою миші або запустите задачу «Змінити тему оформлення». Якщо панель управління відображається в класичному вигляді, відразу виберіть значок «Екран». Інший спосіб: клікніть в будь-якій вільній частині робочого столу правою кнопкою миші, у випадаючому меню виберіть пункт «Властивості», якшо по ньому клавішею миші.
2
У вікні «Властивості: Екран» перейдіть на вкладку «Теми». У випадаючому списку виберіть ту тему , яка вам подобається. В поле «Зразок» буде наочно відображатися обрана тема. Якщо вас не влаштували теми, що містяться в списку, виберіть останній пункт «Обзор» і вкажіть шлях до користувальницької темі (наприклад, завантаженої з інтернету). У теми має бути розширення .Theme, як правило, завантажені теми перед установкою копіюються в директорію C:/WINDOWS/Resources/Themes. Вибравши потрібну тему , натисніть кнопку «Застосувати» і закрийте вікно властивостей, натиснувши на кнопку «ОК» або кнопку "Х" у правому верхньому куті вікна.
3
Щоб змінити фоновий малюнок на робочому столі, у вікні «Властивості: Екран» перейдіть на вкладку «Робочий стіл». Виберіть фонове зображення із запропонованого списку або стіні власний, натиснувши на кнопку «Огляд» і вказавши шлях до призначеного для користувача малюнку або фотографії. Встановіть вид відображення фонового малюнка в розділі «Розташування», натисніть кнопку «Застосувати».
4
Щоб додатково налаштувати вигляд папок по своєму смаку, перейдіть на вкладку «Оформлення» і виберіть зі списку колірну схему для папок розмір шрифтів. Встановіть тіні для панелі меню, скориставшись кнопкою «Ефекти», або налаштуйте інші елементи за допомогою вікна, що викликається кнопкою «Додатково». Натисніть кнопку «Застосувати», щоб нові налаштування вступили в силу, закрийте вікно.
Корисна порада
Деякі теми, доступні для скачування в інтернеті, встановлюються за допомогою спеціальних утиліт. Читайте інструкції до кожної конкретної теми - вони містять інформацію про те, що саме потрібно для її установки, і посилання на необхідні утиліти або патчі.