Як утеплювати підлогу в дерев'яному будинку.

Незважаючи на те, що власний будинок господарі вважають фортецею, в рідний обителі бачити хочеться не тільки захисника, але і просто затишне місце, де завжди тепло і приємно знаходитися. Є чимало способів привнести комфорт в вашу дачу або в котедж. Найважливішим атрибутом сучасного дерев'яного будинку стало якісне утеплення статі , що дозволяє і взимку і влітку перебувати в теплі.
Інструкція
1
Підберіть відповідне теплоізоляційне покриття. Залежно від конструкції і будови стін у вашому домі, товщини матеріалу і особистого ставлення до матеріалів, виберіть матеріал, який найбільш підходить вам. Проконсультуйтеся для цього з продавцем, який підкаже вам, що саме підходить під ваші цілі і засоби. І не економте на утеплювачі - при покупці якісного покриття ви робите це на все життя.
2
Підготуйте приміщення до установки обраного матеріалу. Залежно від обраної моделі, процес установки може відрізнятися від наведеного нижче, однак суть завжди однакова. Для початку очистіть кімнату, звільніть підлогу від різних покриттів і приступайте до монтажу.
3
Прошийте черепної брусок, розміри якого не повинні перевищувати сорок на сорок сантиметрів. Даний брус знаходиться знизу від несучої балки і ви з легкістю його знайдете.
4
Покладіть наступний шар, який, як правило, представляє собою суху, спеціально оброблену антисептированную дошку товщиною приблизно 25 сантиметрів.
5
Встановіть пергамін - спеціальний покрівельний матеріал, зроблений зі спеціалізованого картону, просоченого бітумом.
6
Викладіть декількома шарами ваш утеплювач. Як правило, вистачає від двох до чотирьох шарів залежно від виробника покриття і бажаного результату.
7
Захистіть отриману конструкцію, виклавши пароізоляційну плівку, що дозволить теплоізоляційного матеріалу довше служити.
8
Завершіть утеплення, повернувши на місце ваше підлогове покриття і меблі. Ось тепер ваша фортеця готова вас радувати затишком і теплом цілий рік.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=XIGEu9RWL7I