Як зшити чохли. Як зробити красиві чохли для стільців.

Меблеві чохли облагороджують інтер'єр, роблячи стільці, крісла та дивани більш комфортними і красивими. За допомогою чохлів, зшитих з тканини, відповідної за кольором до вашої решти меблів, ви зможете підтримати загальний інтер'єрний стиль свого будинку. Крім того, чохли для стільців захищають їх від зовнішнього впливу, збільшують термін експлуатації стільців, роблять їх більш довговічними. В будь-який момент ви зможете попрати чохол і знову надіти його на стілець.
Інструкція
1
Зшити чохол для стільця нескладно - почніть пошив зі зняття мірок. Виміряйте сантиметром ширину спинки стільця по передній частині, потім виміряйте ширину сидіння, відстань від підлоги до верхнього краю сидіння, відстань від переднього краю стільця до заднього краю, а також виміряйте ширину майбутньої вставки в чохол - це ширина ребра спинки стільця.
2
Накиньте на стілець будь-яку тонку тканину і подколіте її - створена таким чином викрійка буде повторювати всі вигини і контури стільця, на відміну від паперової викрійки. Пайову нитку тканини розташовуйте по вертикалі спинки.
3
Щільно обтягніть передню частину стільця і зріжте зайву тканину, залишаючи припуски на шви по 2-3 см. Якщо у стільця є опуклі фрагменти, сформуйте складки-виточки на тканині і подколіте їх шпильками.
4
Визначте довжину тканини, звисає з сидіння стільця, враховуючи ширину передньої і бічних сторін сидіння. Шви «спідниці» повинні припадати на кути задніх ніжок стільця. Звисаючу частина майбутнього чохла з'єднайте булавками з сидінням, після чого викроїте з тієї ж тонкої тканини торцеві вставки, якщо спинка стільця досить товста і об'ємна.
5
Виміряйте товщину спинки і додайте 2-3 см на шви. Заузьте тканинні вставки знизу вгору. Приколіть шпильками вставки до спинки стільця і звисаючої «спідниці».
6
Тепер за допомогою ще однієї тканинної деталі зробіть викрійку задньої частини чохла, накинувши тканину на спинку стільця. Задня частина чохла повинна починатися біля верхнього краю спинки, а закінчуватися у підлоги, на рівні «подолу» звисаючої частини.
7
Поправте все складки, подрежьте зайве, і зніміть шпильки. Ви отримали готову тканинну викрійку для чохла, яку ви вже приміряли до форми стільця, і таким чином уникнули різних неточностей і дефектів крою.
8
Приколіть деталі викрійки до тканини, обраної для чохла стільця, обведіть дрібному і виріжте. Отримані деталі зшийте разом на машинці і при бажанні прикрасьте тасьмою, кистями і оборками.