Як позбутися від головних болів.

Головний біль - один з найпоширеніших симптомів, що свідчать про будь-які збої та неполадки в організмі. Больові відчуття, що локалізуються в області черепа, відчули на собі хоча б один раз в житті 30% людей. Так як головний біль має різні причини виникнення, то і методи позбавлення від неї також будуть різними.
Інструкція
1
Рівна, одноманітна біль, стискаючий голову, немов лещатами, викликана стресовою ситуацією, і часто супроводжується почастішанням серцебиття. Щоб полегшити стан, подумки зробіть розслаблюючу вправу. Для цього потрібно зручно сісти або лягти і представити приємну картину (наприклад, берег моря або узлісся). Після цього накажіть болю покинути вас. Намагайтеся більше посміхатися і акцентувати увагу на позитивних емоціях.
2
Позбутися головних болів, викликаних остеохондрозом, допоможуть дії, розслаблюючі м'язовий «панцир». Станьте рівно, вільно опустивши руки вздовж тулуба, повільно нахиляйте голову то до правого, то до лівого плеча. Займіться пілатесом - він покращує поставу. Не носіть сумки в одній руці і на одному плечі, так як нерівномірне навантаження деформує хребет. Дізнатися остеохондроз можна по болям, які виникають в області потилиці, шиї, іноді плечей.
3
У разі ниючої, що стискає голову, немов обручем, болю потрібно зняти напругу і розслабити м'язові спазми. Такий біль часто виникає під час підготовки до іспитів і викликана надмірною мозковою діяльністю. Щоб позбутися неприємних відчуттів, зробіть масаж голови, що імітує миття волосся. Гімнастика для обличчя також надасть позитивну дію. Полегшить стан холодний компрес і повноцінний сон.
4
Якщо вас мучить пульсуючий біль в області потилиці і тімені, яку супроводжує шум у вухах, прискорене дихання, набряк і почервоніння обличчя, то це гіпертонія. Позбутися від головних болів в цьому випадку допоможуть ліки, індивідуально підібрані лікарем. Не займайтеся самолікуванням, так як це може привести до неприємних наслідків і ускладнень. Скоротіть кількість уживаних кави та чаю. А якщо ви займаєтеся спортом, то не перевищуйте оптимальну для організму навантаження.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=_0gfDi9EKGI