Як заплести трос.

Водіння автомобіля в сільській місцевості пов'язане з певними труднощами, в числі яких: бездоріжжі, сезонна бездоріжжя і відсутність станцій автосервісу. Відкрийте багажник будь-якого місцевого автомобіля, і там обов'язково знайдеться місце для троса , без якого рушати в дорогу ніхто не наважується.
Вам знадобиться
  • - порваний трос,
  • - потужна викрутка або монтування.
Інструкція
1
Сталевий канат - трос, виручав багатьох водіїв з біди, а декого і не одного разу. Наприклад, водій, який потрапив на машині в капкан у вигляді великої брудної калюжі, не в змозі покинути її самостійно. Виняток становлять автомобілі з лебідкою, але і в цьому випадку без троса справа не обходиться.
2
Успіх процесу буксирування цілком і повністю залежить від умілих і узгоджених дій обох водіїв. І якщо щось пішло не так або хтось із водіїв допустив помилку, то надання допомоги закінчується обривом троса .
3
Якщо обірвався ваш власний трос, це ще півбіди. А от коли порвався чужий - це вже прикро, так як правила хорошого тону зобов'язують відшкодувати збиток помічникові. Але не поспішайте купувати новий трос. Адже що обірвався кінець сталевого каната вельми успішно заплітається, і він стає знову придатним для подальшого використання.
4
Причому заплести його можна тут же, на місці лиха. У бувалого далекобійника на відновлення петлі троса йде буквально хвилин п'ять. І це не вигадка.
5
Основна умова для успішного плетіння нової петлі - кінець троса не повинен мати загинів. Якщо вони все-таки присутні, то їх необхідно відрубати. Здійснюється подібна задача за допомогою двох молотків: на вістрі одного вкладається кінець сталевого каната, а іншим відрубуються гнуті кінці.
6
Потім трос ділиться навпіл по товщині і розплітається на довжину близько вісімдесяти сантіметров.Далее потрібно приступити до формування петлі. З цією метою кінці троса потрібно (відступивши від нерасплетенной частини 20 см), загнути назустріч і обмотати між собою.
7
Обмотка триває доти, поки не буде досягнута ціла частина каната. На даному етапі відновлення петлі троса залишаються ще не забиті кінці, які вплітаються в нього за допомогою викрутки або монтування. Досить надіти петлю на буксирний гак, вставити в неї викрутку, яка обхоплюється двома руками і провертається навколо осі каната, одночасно відтягуючи викрутку на себе.
8
Після закладення вільних кінців в тросі, викрутка витягується з нього, а початок петлі обмотується ізоляційною стрічкою.
Корисна порада
Щоб уникнути травм надягайте на руки рукавички.