Як провітрювати приміщення.

Здавалося б, таке повсякденне і просте заняття як провітрювання приміщення не має яких-небудь чітких правил і етапів здійснення. Але на ділі все йде по-іншому. Буває, що багато домогосподарки навіть не замислюються про те, що вони можуть неправильно провітрити квартиру або будинок. А дарма. Регулярне провітрювання - запорука здоров'я сім'ї та чистоти. Адже недарма професійне прибирання ніколи не проводиться без провітрювання.
Інструкція
1
В даний час з появою пластикових вікон, дана проблема набуває найбільше значення. У тому випадку, якщо ви не будете регулярно провітрювати приміщення , то в ньому може утворитися цвіль і різні грибки.
2
Для того щоб забезпечити найкращий мікроклімат в квартирі, потрібно особливо часто провітрювати ті кімнати, де скупчується багато вологи. Наприклад, кухня, ванна або будь-яке інше приміщення після тривалого знаходження в ній людей. Якщо ви забудете про провітрювання, то ваше вікно нагадає про це - воно запітніє. Це головна ознака того, що пора відкрити вікна або кватирки навстіж.
3
Важливо кожен день провітрювати приміщення . Причому не один раз, а як мінімум 4-5. Для кожного провітрювання буде достатньо 5-10 хвилин. Особливо важливо провітрити кімнату, якщо в ній проводився ремонт.
4
Багато людей вважають, що взимку через відкритих кватирок вони можуть захворіти. Не переживайте, чисте повітря нагрівається набагато швидше спертого, тому після провітрювання в будинку стане набагато тепліше.
5
Взимку найкращим варіантом буде влаштовувати короткі провітрювання, ніж тримати вікна постійно відкритими. Це допоможе вам зберегти тепло в квартирі. За 1-2 хвилини приміщення встигне провітритися, при цьому різкого спаду температури не відбудеться.