Як витратити зайві калорії.

Якщо ви намагаєтеся стежити за своєю фігурою, то кожен раз жахався, дивлячись на упаковку якогось невеликого шматочка смаколики, - звідки в нього стільки калорій ?! І, незважаючи на великі цифри навпроти графи «енергетична цінність», з'їсти ласощі все-таки хочеться. Якщо ви не втрималися і в підсумку з задоволенням помістили в себе ці «цінності», мимоволі виникає питання, як же від них тепер позбутися.

Крім того, що звичайні піші прогулянки здатні досить ефективно спалювати зайві калорії (75 ккал за півгодини), є ще безліч дієвих і навіть приємних способів. Взяти, приміром, плавання. Хіба ж не чудово похлюпатися в теплій воді зайву годинку? До слова, навіть двадцять хвилин таких плескань знищать в організмі блюдце смачного, але дуже калорійного торта.

Якщо ви любите прокотитися з вітерцем, поставте машину в гараж і сідайте на велосипед. Буде вам і вітер, і мінус 400 ккал за годину.

Ще більше калорій спалюється за рахунок занять з скакалки - 540 на годину. Хоча 60 хвилин не вельми пострибаєш без тренувань, але в якості розминки - цілком собі метод позбавлення від зайвої ваги.

Але ще більш дієвий спосіб - це виховання в собі сили волі. Просто відмовтеся від зайвого шматка торта і з'їжте замість нього який-небудь фрукт.