Як прикрасити ювілей.

Будь ювілей - масштабне свято, коли присутні навколо ювіляра гості, колеги та друзі кажуть йому багато хороших слів, дарують цінні подарунки, грамоти та всіляко вшановують. Однак без організатора свято ризикує перетворитися на банальну «п'янку», коли одні, перебиваючи один одного, почнуть ділитися спогадами, інші заспівають пісню, а чоловіки на терасі почнуть «травити» анекдоти. Щоб цього не трапилося, хтось із близьких родичів повинен взяти на себе функцію тамади. Адже, як відомо, люди цієї професії найчастіше стають окрасою свята.
Інструкція
1
Заздалегідь підготуйте і роздрукуйте гарні поздоровлення з ювілеєм у віршах. Якщо хтось із гостей забув удома листівку, ви завжди можете прийти на допомогу, поділившись віршами. Також це стане непоганим заповненням пауз, коли, наприклад, слово від одного гостя потрібно передати іншому.
2
Крім того, не забудьте і про тости. В інтернеті є багато сайтів з хорошими словами, які напевно підійдуть і для вашого ювілею. Краще використовувати не тільки душевні тости, але і з добрим легким гумором.
3
Коли всі гості скажуть хороші слова ювіляру, а в перервах спробують всі страви на столі, їм, звичайно ж, захочеться розім'ятися. Підготуйте заздалегідь ігри та конкурси. Тут важливо розраховувати, насамперед, на гостей у віці, тому що молодь може взяти участь в забавах попроще, а ось деякі молодіжні застільні ігри можуть образити старше покоління і зіпсувати їм настрій.
4
Музичне оформлення також підберіть на будь-який смак. Якщо ювіляр любить Надію Бабкіну, це не означає, що весь вечір потрібно слухати тільки її пісні. Підберіть універсальні танцювальні композиції, під які дружно танцюватимуть всі запрошені
5
Якщо є бажаючі заспівати, не лишайте їх такої можливості. Старі добрі хіти у виконанні хору гостей, може бути, подобаються не всім, зате такий спів в унісон припаде до душі гостям, згуртує їх і надовго запам'ятається. Підберіть репертуар для виконання веселіші.
6
Придумайте незвичайний ритуал привітання. Заздалегідь підготуйте невеликі красиві бланки, на яких гості можуть написати свої привітання. А в кінці вечора урочисто зберіть ці побажання, зачитайте і покладіть їх у гарний мішечок - до наступного ювілею, коли можна буде перевірити, збулися побажання чи ні. Або заздалегідь роздайте гостям вирізані з картону і пофарбовані золотою фарбою монетки. Гості під час першого тосту можуть піднести ці монетки ювіляру зі словами «на щастя», «на здоров'я», а може бути, «на новий будинок» або «на відпочинок». Якщо гості і так збираються дарувати гроші, можна наклеїти на звороті цих монеток кишеньки і покласти туди справжні купюри.
Корисна порада
Перемежовувати ігри, танці та тости. Якщо ви спочатку будете тільки вітати, потім є, потім тільки танцювати, гості до середини вечора занудьгують.