Як зв'язати красивий шарф на спицях. Який зв'язати шарфик.

У нинішньому сезоні в моду міцно увійшли довгі шарфи , які можна кілька разів обернути навколо шиї. Зв'язати такий шарф під силу не тільки досвідченим рукодільниця, але і початківцям в'язальниця. Перш ніж пов'язати красивий шарф на спицях, необхідно визначитися, яким саме має бути цей шарф: класичним або спортивним, однотонним або кольоровим, простим у виконанні або декорованим.
Вам знадобиться
  • - пряжа
  • - спиці
Інструкція
1
Щоб зв'язати красивий шарф на спицях, вам буде потрібно приблизно 2-4 мотка пряжі (в залежності від того, якої довжини ви плануєте пов'язати шарф). Для спортивного шарфа підійдуть яскраві відтінки пряжі, однотонні і жакардові.
2
Для вив'язування шарфа наберіть на спиці 50 петель, що в подальшому буде відповідати ширині готового виробу (приблизно 25 сантиметрів). В'яжіть перший ряд лицьовими і виворітними петлями, чергуючи їх через одну.
3
Другий і наступні ряди пров'язуйте наступним чином: лицьову петлю провязать, заводячи спицю в петлю попереднього ряду, виворітну петлю знімати. У такій техніці виконується в'язання так званої англійської гумки.
4
Щоб уникнути утворення нерівного краю готового виробу кромочні петлі провязивать потрібно тільки в одному напрямку.
5
На висоті вироби від 100 до 200 сантиметрів (залежно від бажаної довжини шарфа) закрийте всі петлі, виріб виперіть, дайте йому висохнути щоб уникнути подальшої усадки при експлуатації.
6
Класичний шарф можна в'язати таким же чином, що і спортивний з відзнакою у виборі кольору і фактури пряжі. Для в'язання шарфа лицьовими петлями наберіть на спиці 80 петель і в'яжіть виріб панчішної гладдю (лицьовій ряд - лицьові петлі, виворітний ряд - виворітні петлі). Після закінчення в'язання полотно намочіть, дайте висохнути і зшийте по бічних швах виворітного стороною всередину.
7
Шарф можна прикрасити помпонами, бахромою, пензликами. Для виготовлення бахроми приготуйте кілька однакових відрізків пряжі, складених у кілька разів. Потім кожен відрізок складіть навпіл і Протягніть його між петлями першого ряду, закріпивши вузлом. Те ж саме виконайте з усіма відрізками в обох сторін шарфа.
8
Для виготовлення пензликів намотайте на чотири пальці руки кілька витків пряжі, на висоті 1 сантиметра від одного краю зафіксуйте витки вузлом, другий край розріжте і подровняйте кінці пензлика.
9
Для виготовлення помпонів візьміть два кільця, вирізаних з щільного картону, з'єднайте їх між собою і обмотайте в декілька шарів пряжею. Потім розріжте нитки по краю кільця більшого діаметру, просмикніть між кільцями картону фіксуючу нитку і туго зав'яжіть вузлом. Зніміть кільця картону, помпон подровняйте ножицями.