Як вибрати хокейні ковзани.

Від того, наскільки хороші ковзани ви виберете, залежить не тільки якість гри в хокей, але і кількість задоволення, отриманого від цього виду спорту.

Ковзани повинні бути виконані з міцного і більш-менш жорсткого матеріалу, щоб нога в них не бовталася і була зафіксована, інакше собі легко можна заробити, як мінімум, вивих щиколотки. Хоча в м'яких черевиках рухатися людині вільніше. Орієнтуйтеся тому на свій рівень професіоналізму. Термоформовочні ковзани вважаються найбільш зручними, так як приймають форму вашої ноги. Також потрібно правильно вибрати і розмір ковзанів.

Безумовно, головне, що потрібно перевірити при покупці ковзанів, - це леза. По-перше, їх клепка до черевика не повинна бути неакуратної. Дивіться на будову леза, конструкція повинна бути максимально стійкою.

Крім того, підбираючи ковзани, зверніть увагу на компанію-виробника. Не беріть занадто дешеві ковзани. Вони можуть елементарно дуже швидко заіржавіти, або їх лезо буде дуже швидко ставати тупим.

У хокейному спорті будь-яка частина амуніції важлива для успішного проведення змагань. Неодмінний атрибут будь-якого хокеїста - це ковзани. Процес підбору ковзанів індивідуальний, але основні правила, як підібрати хокейні ковзани читайте далі.
Інструкція
1
З усіх видів ковзанів хокейні - найміцніші. Це й не дивно, адже ковзани хокеїста захищають ноги від удару ключкою або шайбой.Первое, що впливає на ваш вибір - розмір ковзанів. Як правильно його підібрати? Якщо ви вибираєте ковзани для себе, то можете брати і на пів розміру менше і впритул, так як з часом вони стануть трохи вільніше. Але якщо ви берете ковзани для дитини, який тільки починає свій шлях у хокеї - беріть на пів розміру більше. Але якщо ж ви візьмете ковзани на виріст - ви ризикуєте зробити катання для дитини мукою і тим самим відштовхне його від хокею.
2
Другий момент - жорсткість черевика коника. За ідеєю, ковзани для хокею повинні бути жорсткими, але професіонали часто вибирають відносно м'які, щоб було зручніше маневрувати на хокейному ковзанці під час матчу. Є черевики з нових матеріалів, які під час катання розігріваються і приймають форму ноги.
3
Третє. Форма лез теж дуже важлива. Якщо ви звикли кататися на горизонтальних лезах, то не варто купувати ковзани з лезом, що переміщує центр ваги на мисок. Ви не зможете звикнути до такої форми і будете весь час падати.
Корисна порада
Якщо ви дійсно серйозно будете займатися хокеєм, то вибирайте фірми, що спеціалізуються на випуску хокейної амуніції, а не в цілому на спортивному одязі.