Як зв'язати сумку з пакетів. сумки в'язані з поліетиленових пакетів схеми.

Численні види рукоділля відкривають перед майстринями безкрайній простір для фантазії. Наприклад, ви можете створювати самі незвичайні і нестандартні речі, використовуючи несподівані та оригінальні матеріали в звичній техніці. Приклад використання нестандартних матеріалів в рукоділлі - це в'язання сумок та інших виробів з поліетиленових пакетів . Сумка, пов'язана з пакетів , відрізняється міцністю, довговічністю і красою; її легко мити і чистити, і вона неодмінно стане в нагоді в господарстві.
Вам знадобиться
  • - поліетиленові пакети
  • - в'язальний гачок
Інструкція
1
Для в'язки сумки вам будуть потрібні три упаковки поліетиленових пакетів потрібного кольору і гачок №5. Купуйте поліетиленові пакети в рулонах, призначені для сміття. Вони досить великі, недорогі, м'які і мають зручну для в'язання фактуру.
2
Візьміть пакет і складіть його навпіл уздовж, а потім ще раз складіть навпіл, щоб отримати вузьку смугу. Потім складіть так само ще кілька пакетів і покладіть їх один на одного стопкою. Наріжте стопку на горизонтальні смужки товщиною 3 см.
3
Розправте отримані поліетиленові кільця і з'єднайте їх один з одним схоплюючими вузлами, щоб вийшла цілісна поліетиленова стрічка. Змотайте отриману стрічку в клубок - перший клубок «пряжі» готовий.
4
Повторіть всі вищеописані дії над двома залишилися упаковками пакетів - у вас повинні вийти три клубка поліетиленовою пряжі.
5
В'язання з такої пряжі нічим не відрізняється від в'язання зі звичайної і звичної вам вовни - за допомогою гачка наберіть 5-6 повітряних петель з поліетилену, замкніть їх в коло, а потім пров'яжіть по колу ряд стовпчиків без накиду, обв'язуючи кільце з повітряних петель і додаючи в кожному ряду по три петлі.
6
В'яжіть, поки у вас не вийде в'язаний конусоподібний ковпачок з кутом між сторонами близько 90 градусів. Зробіть дві конусоподібні деталі висотою в 30-32 см. Вкладіть одну деталь в іншу, щоб отримати силует прямокутної сумки з увігнутими краями, а потім зшийте місця з'єднання стінок сумки поліетиленовою ниткою.
7
Коли основна частина сумки буде готова, займіться виготовленням ручки. Наберіть 6-8 повітряних петель на гачок і пров'яжіть по колу кілька стовпчиків без накиду. Продовжуйте в'язати по спіралі, формуючи вузьку трубочку і вкладаючи в неї стрічку, щоб ручка згодом не розтягувалася.
8
Зв'яжіть ручку довжиною 40 см і пришити її до сумки. Прикрасьте сумочку декоративними елементами і квітами, пов'язаними з пакетів іншого кольору в тій же техніці.