Як вмовити батьків купити телефон.

Деякі батьки проти того, щоб їхні діти користувалися телефоном і ігнорують їхні прохання про покупку стільникового. Причини можуть бути найрізноманітнішого роду - дефіциту сімейного бюджету, складнощів взаєморозуміння або побоювань обох або одного з батьків за здоров'я своєї дитини. Розглянемо моменти, які можуть вплинути прийняти рішення на користь покупки телефону.
Вам знадобиться
  • Терпіння і віра в свої здібності
Інструкція
1
Оцініть стан бюджету вашої родини, поговоріть про це з одним із батьків, з яким у вас частіше буває взаєморозуміння. Можливо, що в найближчій перспективі сім'я не зможе дозволити такі фінансові витрати.
2
Запропонуйте варіант, коли частина коштів на покупку ви внесете з особистих заощаджень: кишенькових витрат, винагороди за річну підробіток і т.п.
3
Заздалегідь психологічно підготуйте батьків. Розкажіть, які переваги будуть у вас, якщо станете володарем телефону. Наприклад, оперативність зв'язку між вами. Уявіть ним варіант ситуації, коли може терміново знадобитися переговорити, і що в такому випадку вони завжди зможуть зателефонувати і дізнатися, де ви і чим займаєтеся.
4
Намагайтеся підтримувати взаєморозуміння з батьками, чому сприяє активну участь у справах сім'ї з облаштування побуту і догляду за будинком. Пропонуючи допомогу в побутових справах, ви природним чином схилите батьки бути лояльнішими і уважними до ваших сподіванням. Чим, менше претензій від них, тим вони охочіше поступляться.
5
Пріурочьте своє прохання про покупку телефон до вашого дня народження або до святкування Нового року. Коли батьки будуть питати, що купити вам як подарунок, з посмішкою оголосите про свій вибір. Особливо, якщо колишній телефон раптово вийшов з ладу або надовго зник з очей, і ви позбавлені звичних зручностей стільникового зв'язку.
6
Поясніть, що чим новіше телефон, тим він безпечніший для здоров'я: має більш великим екраном і тому краще для стану очей, корпус виготовляється із сучасних матеріалів без домішок шкідливих речовин, а також створює менше випромінювань.
7
Розкажіть про переваги користування новими технологіями мобільного зв'язку, адже за допомогою них можна отримувати доступ до величезного обсягу інформації, що позитивно вплине на стан вашого інтелекту.
8
Запевніть батьків, що будете користуватися стільниковим зв'язком, коли це дійсно необхідно і будете економно витрачати кошти за послуги стільникового зв'язку.
Зверніть увагу
Дорого - не завжди означає «якісно». І навпаки.
Корисна порада
Тон прохання повинен бути впевненим, але не звучати настирливо, ніби ви клянчіте.Не показуйте вигляду, що вас засмучує відмова, будьте терплячі.