Як прикрасити стіл на пасху.

Світле свято пасхи багато чекають кожен рік з нетерпінням. Адже в його напередодні потрібно готувати смачні паски, фарбувати яйця всілякими способами. І якщо сім'я займається цим спільно, виходить дуже весело і цікаво. Причому справа можна знайти кожному. І заключним етапом підготовки, звичайно ж, є саме свято та оформлення столу .
Інструкція
1
Останнім часом в магазинах з'явилося неймовірне розмаїття товарів для прикраси святкового столу , тому зробити це буде зовсім нескладно. Навіть якщо ви покладете просто фарбовані різнокольорові яйця, то свято вже вийде барвистим. Але ми розглянемо тему більш глибоко, в деталях.
2
Почнемо з паски. Щоб вона виглядала красиво можна купити спеціальну форму з малюнком. Можна сформувати її руками за своїм розсудом у вигляді пірамідки або горбка. А зверху обов'язково прикрасити цукатами, сухофруктами, горіхами, фігурними печивами, тертої вареної морквиною або посипати цукровою крихтою. Малюнки можна придумати будь-які: це може бути хрестик, квіточка, курча або написи Христос Воскрес, Пасха і пр.
3
Наступною невід'ємною частиною пасхального столу є паска. Найвірнішим способом його прикраси буде збитий яєчний білок, посипаний цукровою крихтою. Хоча це звичний варіант, але виглядає завжди дуже яскраво і нарядно. Крім того, всі прикраси, які були перераховані для паски, на куличе теж будуть доречні. Як варіант, можна зробити з мастики курчати, яйце, квіти і прикрасити святковий пиріг. Спробуйте також зробити розпис на куличе за допомогою розтопленого шоколаду. Це буде цілком незвично і смачно.
4
Ну і звичайно жоден стіл не може обійтися без фарбованих яєць. Адже з них кожен повинен починати свій ранок. Краще всього, якщо яйця будуть пофарбовані в різні кольори, з різними картинками для додання більшої розмаїтості і барвистості столу. Варіантів для забарвлення, прикраси існує безліч: - за допомогою спеціальних фарб для яєць. Можна перед фарбуванням нанести восковим олівцем будь-який малюнок. Ці місця залишаться непрокрашенних. Для цієї ж мети малюнок можна вирізати з самоклеїться плівки, наклеїти на яйце і обернути капронової тканиною; - фарбування відваром цибулиння. Якщо попередньо на яйці поставити точки рослинним маслом, то воно вийде в цяточку; - прикраса бісером; - фарбування за допомогою різнокольорових ниточок. Для цього беруть нитки різних кольорів. Обмотують сире яйце. Щоб нитки не спали під час варіння, його обертають в ганчірочку і зав'язують. Варять до повної готовності. Потім все це знімається, а на яйці залишаються різнокольорові смужки; - використання термонаклеек або простих наклейок; - обклеювання насінням, крупами; - розпис краскамі.Крашенние яйця можна помістити на підставки, які продаються в магазинах. Вони бувають багаторівневими, що виглядає дуже ефектно на столі. Можна сконструювати самостійно або купити гніздо, в якому крім яєць сидітимуть штучні пташенята. Дуже хорошим варіантом прикраси буде спекти пиріг у вигляді косички, загорнутий в кільце. І в його середину покласти яйця. Або можна заздалегідь в пирозі при випічці зробити поглиблення за допомогою маленьких керамічних ємностей. Тоді яйця будуть розміщуватися безпосередньо в них, що зручно, коли на столі недостатньо місця.
5
Коли у вас все готово для початку свята залишиться тільки розставити все по своїх місцях. Скатертина та серветки бажано вибирати світлих тонів, а найкраще білі з невеликими малюнками, як символ чистоти, первозданності. Паску і пасху можна розмістити на красивих паперових серветках. На стіл поставити свічки. А тарілочки прикрасити пір'їнками. Все готово! Вдалого вам свята!