Як пришити блискавку до спідниці. Як пришити блискавку на машинці.

Більшість предметів одягу має застібки у вигляді гудзиків, липучок, кнопок і популярних у всьому світі застібок-блискавок. Якщо ви шиєте спідницю, вам необхідно вшити в неї блискавку . Також час від часу застібки ламаються, тому для того щоб далі носити спідницю, блискавку в ній потрібно перешити. Зробити це можна як за допомогою звичайної лапки швейної машини, так і за допомогою спеціальної лапки для вшивання блискавки.
Інструкція
1
Встановіть в швейну машинку лапку для пришивання блискавки, а потім візьміть заготовку вашої спідниці і приметайте блискавку вручну на праву сторону зрізу для застібки. Приметувати блискавку зверху вниз, відступаючи від зубчиків на 0,3 см.
2
Потім знизу вгору приметайте другу частину блискавки до лівого зрізу, відступаючи від згину спідниці на 1 см так, щоб край згину перекрив ліву сторону. Простежте за тим, щоб блискавка була Приметайте симетрично і виріб не перетягувати і не стирчала.
3
Прострочіть блискавку на швейній машинці, а потім витягніть нитки ручної намітки. Нижній край блискавки заправте всередину вироби.
4
Іноді блискавку потрібно не вшити в новий виріб, а перешити, замінивши зламану застібку нової. В цьому випадку виміряйте зламану блискавку і придбайте в магазині тканин і фурнітури застібку такого ж типу і розміру.
5
За допомогою распаривателя або манікюрних ножиць акуратно відсічі стару блискавку від спідниці. Зламану блискавку викиньте. На лицьовій стороні вироби намітьте лінію строчки, наметав її вручну, і прикладіть до шву нову блискавку так, щоб зубчики були видні зовні.
6
Приметайте блискавку контрастними нитками або приколіть кравецькі шпильками. Використовуючи спеціальну лапку, пристрочите блискавку з лицьового боку, починаючи з нижнього кінця, а потім витягніть нитки намітки і витягніть з тканини скріплюють її булавки.
7
Також можна пришити блискавку за допомогою звичайної лапки, направляючи строчку в декількох міліметрах від зубчиків блискавки.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=fRLjVgsSUNw
Зверніть увагу
Як вшити блискавку в спідницю. Якщо перед вами стоїть завдання вшити блискавку в спідницю, яку шиєте самі, це відбуватиметься трошки інакше й трішки простіше, ніж у випадку заміни блискавки. Беремо задні половинки спідниці, заздалегідь зшиті по середньому шву, з наміченим місцем розташування блискавки (місце для вшивання блискавки повинно бути на 2 см коротше, ніж сама блискавка).
Корисна порада
Вшити блискавку зовсім не важко. На плаття, спідниці або брюках - блискавка необхідна скрізь! Як її правильно вшити? Існує декілька способів. Блискавка, прикрита з двох сторін. Найпростіший і найпоширеніший спосіб вшивання застібки-блискавки в сукні та спідниці той, при якому лінія шва збігається з серединою блискавки, а рядки, притачивают тасьму застібки, прокладаються на однаковій відстані від середини блискавки і країв розрізу.