Як перевірити інтуїцію.

Інтуїція є у кожної людини, тільки веде вона себе по-різному. Одним бреше, іншим каже правду. У одних має право голосу, у інших - задавлена розумом і логікою. Перевірте свою інтуїцію і визначте, коли їй варто довіряти, а коли - краще остерігатися.
Інструкція
1
Проведіть аналіз випадків, коли інтуїція говорила вам правду. Наприклад, ви бачили в людині задатки шахрая або обманщика, але вирішили не давати право голосу своїх відчуттів. А потім виявлялися в непростій ситуації. Проаналізуйте всі подібні ситуації і спробуйте пригадати, як саме, яким чином інтуїція намагалася вберегти вас від помилки. Корисно буде згадати також випадки, коли інтуїція вас виручала.
2
Перевіряти інтуїцію можна при перегляді фільмів. Більш того, її так можна тренувати. Всі знають вислів великого російського письменника Антона Павловича Чехова: «Якщо в першому акті на сцені висить рушниця, то в останньому вона повинна вистрілити». У багатьох фільмах в самому початку з'являються якісь дивні деталі. Спробуйте, побачивши акцент на якомусь предметі, передбачити, як саме його присутність відіб'ється на сюжеті. Це дуже захоплююче заняття, яке можна також проводити разом з друзями. Так ви зможете зрозуміти, наскільки ваша інтуїція краще або гірше, ніж в оточуючих.
3
Спробуйте прислухатися до інтуїції в реальному житті. Наша дійсність пронизана ритуалами. Відвідування театру, ресторану має цілий список кроків, які виконуються точно за сценарієм. Почніть з цих простих, запрограмованих ситуацій. Спробуйте передбачити дії персоналу, ваших знайомих. У розмовах зі старими друзями намагайтеся передбачити, чим закінчиться розповідь. Так ви не тільки перевірите наявність інтуїції, але зможете додатково її розвинути.
4
Зрозуміло, ви можете пройти тестування на розвиненість інтуїції. Але, по-перше, ці тести краще робити під керівництвом професійного психолога. А по-друге, подумайте, чи точно ви впевнені в тому, що хочете знати, чим відрізняється інтуїтивний тип мислення від інтуїтивного комунікативного стилю? Можна без зайвих мудрувань перевірити свою інтуїцію на ділі. А потім вже вирішувати, чи потрібна вам професійна допомога в роботі з цією частиною вашої особистості.