Як налаштувати мікрофон і навушники в комп'ютері. де в компі налаштувати мікрофон.

Робота комп'ютера без комп'ютерної периферії неможлива. Оскільки комп'ютер являє собою системний блок, монітор, миша, клавіатура, веб-камера, принтер тощо - це і є периферія. До пнів також відносяться мікрофон і навушники (гарнітура). Від їх правильного налаштування залежить, чи зможете ви спілкуватися за допомогою комп'ютера з іншими користувачами мережі інтернет чи ні.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, мікрофон, навушники.
Інструкція
1
Підключіть мікрофон шляхом підключення його штекера (кінець шнура) в роз'єм на задній панелі системного блоку. Роз'єм системного блоку для мікрофона має рожевий обідок.
2
Після підключення мікрофона необхідна його настройка. Для цього натисніть кнопку «Пуск», яка знаходиться в нижньому лівому куті зображення монітора. В меню виберіть «Налаштування», далі перейдіть в «Панель управління», а там - в рядок «Звуки і аудіопристрої».
3
Якщо ви зробили все правильно, то на екрані з'явиться вікно «Властивості: Звуки і аудіопристрої», яке має п'ять закладок: «Гучність», «Звуки», «Аудіо», «Мова», «Обладнання». Увійдіть в закладку «Мова».
4
Використовуючи опції «Відтворення мови» і «Запис мови», виконайте настройку гучності запису і відтворення мови через мікрофон. В даному вікні доступна настройка додаткових параметрів. Увімкніть мікрофон і відрегулюйте гучність. Якщо даний пристрій буде знаходитися близько до колонок, мікрофон буде фонить.
5
Далі встановіть і налаштуйте навушники. Як правило, навушники мають USB-роз'єм, який можна вставити в такий же роз'єм в системному блоці. Але перед тим як вперше підключити навушники, встановіть на комп'ютер відповідні драйвера на них. Після установки драйверів навушники готові до роботи.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=NXpwen4BB5w
Зверніть увагу
На деяких комп'ютерах виключається одночасна робота колонок і навушників. В цьому випадку колонки необхідно відключити.