Як зайти на комп'ютер локальної мережі. Як створити локальну мережу між комп'ютером і ноутбуком опис.

Локальна мережа - це мережа в світі комп'ютерів , яка покриває невелику територію, наприклад житловий будинок, групу офісів. Для доступу до комп'ютера в локальній мережі необхідно налаштувати операційну систему вашого комп'ютера.
Інструкція
1
Зайдіть в "Пуск" -> "Панель керування" -> "Мережні підключення". У лівому вікні «Мережеві завдання» виберіть «Встановити домашню мережу або мережу малого офісу».
2
Далі з'явиться «Майстер налаштування мережі». Цей майстер зіграє вирішальну роль в налаштуванні. І він дуже сильно допоможе у вирішенні нашого завдання.
3
Натисніть кнопку «Далі» два рази.
4
Повинно з'явитися вікно з повідомленням про те, що майстер виявив мережеве обладнання. Якщо у вашому персональному комп'ютері встановлено кілька мережевих адаптерів, то виберіть саме той, до якого підключений мережевий кабель. Якщо все зроблено правильно, то далі буде запропоновано декілька варіантів створення підключення.
5
Тепер має з'явитися вікно, в якому потрібно прописати параметри, за якими ваш комп'ютер буде опізнаватися в мережі. «Опис комп'ютера» задавати не обов'язково, а от "Ім'я комп'ютера" потрібно продумати дуже ретельно, тому що комп'ютери з однаковими іменами в одній мережі працювати не будуть.
6
Введіть ім'я робочої групи. Можете залишити його за замовчуванням, а можете придумати і своє. Слід врахувати, що якщо всі комп'ютери будуть «спілкуватися» між собою, то ім'я має бути однаковим на всіх комп'ютерах.
7
Далі перезавантажте комп'ютер.
8
Після завантаження комп'ютера знову зайдіть в меню "Пуск" -> "Панель керування" -> "Мережні підключення". Натисніть правою кнопкою миші на створеному підключенні і виберіть «Властивості».
9
У вікні «Компоненти, що використовуються цим підключенням" виберіть "Протокол Інтернету (TCP/IP)" і зайдіть в його властивості.
10
Поставте галочку на пункті "Використовувати наступний IP-адреса", пропишіть там 192.168.0.1. Маска під мережі підставиться автоматично (255.255.255.0), а в пункті "Основний шлюз" повторіть IP-адреса комп'ютера.
11
Ще раз перезавантажте ваш комп'ютер.
12
Повторіть всі ці пункти на інших комп'ютерах локальної мережі. Тільки IP-адреса збільшуйте на кожному комп'ютері на одиницю. На цьому настройка комп'ютера закінчена і можна використовувати мережу.
Корисна порада
Щоб відкрити загальний доступ для файлів і папок, потрібно відкрити їх через «Мій комп'ютер», клацнути на них правою кнопкою миші і вибрати пункт «Загальний доступ і безпека». У вікні, виберіть «Відкрити спільний доступ» і встановіть галочку на пункті «Дозволити зміну файлів по мережі».