Як відновити вилучені файли після форматування. відновлення видалених файлів після форматування.

Нам часто доводиться з комп'ютера відновлювати дані, які були видалені незрозумілими способами. Багато людей не знають про те, що практично всі видалені дані на кожному комп'ютері можна відновити. Це реалізується за допомогою програм, які були розроблені саме для таких цілей. На даний момент існує безліч програм, які дозволяю повернути близько 80% відсотків втраченої інформації.
Інструкція
1
Перший спосіб повернення втрачених даних або скасування будь-яких операцій полягає в використанні стандартних функцій операційної системи Windows XP. Зайдіть в меню "Пуск" -> "Програми" -> "Стандартні" -> "Службові" і виберіть пункт "Відновлення системи". Ця функція дозволить вам повернути вашу систему на більш ранній період часу роботи. Перед вами з'явиться два способи відновлення. Перший з них полягає у виборі певної точки відновлення, які зберігаються в системі автоматично. Тобто, ви просто вибираєте відновлення системи на більш ранній період часу роботи ПК.
2
Другий спосіб дозволяє вибирати самостійно точку відновлення системи. Виберіть для себе найбільш підходящий спосіб і натисніть "Відновити". Після цього система перезагрузит ваш комп'ютер і при цьому будуть встановлені всі ті програми і файли, які існували на той період часу, до якого була повернута система.
3
Ви також зможете скасувати відновлення системи і повернути все до попереднього стану. Важливий рада: після установки операційної системи постарайтеся відразу ж створити точку відновлення системи, щоб в будь-який момент часу можна було повернутися на цей період часу.
Зверніть увагу
Шукайте, як відновити видалені файли з жорсткого диска, з кошика, повернути інформацію після форматування? На жаль, сьогодні існують десятки різних причин, за якими інформація може зникнути з вашого комп'ютера. Випадково видалені файли, очищена корзина Windows, відформатована флеш-карта або пошкоджений жорсткий диск - це лише деякі ситуації, що провокують втрату даних.
Корисна порада
Як відновити дані про розділи диска? Отже, ви випадково видалили дані про розділ або отформатировали диск. Під форматуванням розуміється видалення даних про розділ, без фізичного затирання диска (розмагнічування всього диска). Так, як же відновити файли після форматування або видалення розділу? Щоб відновити дані про розділ диска з файлової системою «NTFS», ви можете скористатися достатньо ефективною і безкоштовною програмою «FINDNTFS».