Як провести веселі вихідні.

Бажання відпочити від робочих буднів тягне нас виїхати за місто, розслабитися і забути про все. Але і повеселитися, провести час з друзями також необхідно. Але ж не так складно поєднати два бажання в одному.
Інструкція
1
Заміські будиночки та котеджі - це те, що потрібно. На території може бути наявність лазні, якою можна скористатися і взимку, і влітку. Мангал, спортивний інвентар, поруч озеро ... Природа, краса! Краще перебувати подалі від цивілізації, щоб цілком насолодитися природою і злитися з нею. Це не тільки колосальна користь для здоров'я, але й відмінна можливість відпочити душею.
2
Заздалегідь підготуйте продукти, в які входитимуть м'ясо для шашлику, напої, овочі і фрукти, салати. Влаштуйте організму трохи разгрузкі.Понадобятся та інші додаткові речі: кошти від комах, купальні костюми, якщо це теплий сезон, одяг для відпочинку на пріроде.Для зручності вирушайте за місто на автомобілі.
3
Влаштуйте собі казкові вихідні . Вранці це можуть бути сонячні ванни, купання. Удень можна пограти в настільний теніс або бадмінтон, заодно підготовляючи до вечірнім шашликів. Ближче до вечора організуйте дискотеку і пограйте в настільні ігри. Влаштуйте танці до ранку, розважтеся так, щоб захотіти проводити такі вихідні чотири рази на місяць.
Зверніть увагу
Не зловживайте загаром, адже завжди можна отримати сонячний удар або сильні ожогі.В зиму бійтеся переохолодження організму, це може привести до хвороб.