Як збільшити потужність струму.

Збільшити потужність струму можна декількома способами: за допомогою впорядкування технологічного процесу підприємства, шляхом застосування синхронних електродвигунів взамін асинхронних, пониженням напруги струму на певній ділянці, обмеженням холостого ходу двигуна, заміною трансформаторами меншої потужності.
Інструкція
1
Спосіб перший: раціоналізаторський. Збільшити потужність струму можна раціональним використанням трансформаторів. По можливості відключайте трансформатори на час холостого ходу, так як більша частина реактивної потужності струму припадає саме на холостий хід. Замінюйте періодично трансформатори, завантаження яких не перевищує 30 відсотків. Якщо завантаження трансформатора більше 30 відсотків, то виробляєте його заміну, виходячи з розрахунку.
2
Спосіб другий: оптимізований. Спробуйте оптимізувати використання існуючої потужності струму без підведення додаткових кіловат. Як це зробити? Замініть всі лампочки розжарювання на енергозберігаючі, які набули останнім часом особливої популярності. Встановіть також по можливості енергозберігаюче побутове обладнання, яке теж сприятиме збільшенню потужності струму.
3
Спосіб третій: енергозберігаючий. Якщо всі попередні способи не допомогли, встановіть додаткові джерела енергозбереження. Їх особливість полягає в тому, що вони здатні видавати додаткову потужність цілодобово.
4
Спосіб четвертий: електричний. Вибирайте електродвигун для робочої машини з більш високим номінальним коефіцієнтом потужності, так як такий двигун здатний створити резерв для збільшення потужності струму. Віддавайте перевагу двигунам з більшою швидкістю обертання і з короткозамкненим ротором.
5
Спосіб четвертий: номінальний. Для підвищення потужності струму на електродвигунах постійно підтримуйте номінальну напругу. Для чого це робиться? Справа в тому, що на малопотужних електростанціях намагаються підтримувати напругу струму вище номінального, що приводить до підвищення струму холостого ходу, що в свою чергу дозволяє збільшити реактивну потужність струму.