Як зробити фігурки з тіста. Як зробити з тіста фігурки булочок.

Саморобки з тесту - це не зовсім кулінарія. Це вже мистецтво. І до того ж, це хороший подарунок. З тесту можна робити різноманітні іграшки, а потім прикрашати їх фарбами: гуашшю, аквареллю або харчовими барвниками. Головне - тісто має бути солоним.
Вам знадобиться
    • Борошно - 3 склянки;
    • Сіль - 2 склянки;
    • Вода - 1 склянка;
    • Фарби та пензлики для розфарбовування фігурок.
Інструкція
1
Першим ділом замішайте інгредієнти до такої консистенції, щоб вийшло тісто не прилипало до рук, а також до посуду. У міру приготування тесту додавайте трохи більше солі або ж навпаки, води. Все залежить від того, наскільки густим буде виходити тісто. Не бійтеся експериментувати з консистенцією.
2
З готового тесту тепер можна виліпити будь падлюка, наприклад, фігурки чоловічків, героїв казок, звірів і все, що душі завгодно. Після цього готові фігурки необхідно просушити. Сушити можна при кімнатній температурі, особливо якщо фігурки невеликі і не дуже об'ємні. А можна сушити і в духовці при температурі 120-140 градусів Цельсія. У великих фігурках необхідно зробити всередині прокол для кращого і якнайшвидшого висихання.
3
Пофарбуйте фігурки. Можна використовувати при цьому акварель і додати в неї клей ПВА, після чого користуватися даною сумішшю. Так буде набагато краще триматися фарба.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=euTCv0OZ3q8