Як здавати кров з пальця. clfnm rhjdm bp gfkmwf.

Аналіз крові з пальця є загальним інформативним клінічним аналізом крові, здатний направити думку лікаря в потрібному напрямку. Тому і призначають його частіше, ніж інші аналізи. Аналіз крові з пальця дає докладну картину про стан крові, рівні гемоглобіну і швидкості осідання еритроцитів.
Інструкція
1
Для здачі аналізу крові з пальця не потрібно особливої підготовки. Він здається вранці натщесерце. З моменту останнього прийому їжі повинно пройти не менше 8 годин. Перед здачею цього аналізу пацієнтові не можна займатися фізичними навантаженнями. В іншому випадку результат буде спотвореним і недостовірним.
2
Кров береться одноразовим пір'їнкою з подушечки безіменного пальця лівою руки, там найменше кровоносних судин. В окремих випадках: пошкоджений палець, опік, підвищена в'язкість крові та інші, аналіз береться з мочки вуха. У грудних дітей даний аналіз береться з п'яти або великого пальця ноги.
3
Як правило, результат аналізу крові з пальця готовий протягом доби і видається на руки пацієнтові. Якщо результат аналізу вас не задовольняє, ви можете його здати повторно.
4
Аналіз крові з пальця призначається ще й для того, щоб визначити рівень цукру в крові. Він так само здається вранці. Перед його здачею пацієнтові не можна не тільки їсти, а й пити, курити, жувати жуйку та інше.
5
Здати аналіз крові з пальця можна як за призначенням лікаря, так і самостійно.
6
Якщо ви відчуваєте погіршення стану свого здоров'я або просто хочете упевнитися про те, що з вами все гаразд, зверніться до лікаря за направленням на аналіз крові з пальця або пройдіть його самостійно, сплативши необхідну суму, відповідно до тарифів медичної установи.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=2zJTtCRWV4k
Корисна порада
Не бійтеся здавати кров з пальця! Ця процедура практично безболісна.