Як записати з касети. Як записується звук з магнітофона на ноутбуці.

Знання того, як записати з касети звук, допоможе багатьом людям зберегти свої старі сімейні записи і архіви, перенісши їх у сучасний цифровий формат. Більш того, використання сучасних комп'ютерних технологій дозволяє очищати і редагувати звук, надаючи старого запису абсолютно іншого звучання.
Вам знадобиться
  • Магнітофон, комп'ютер, шнур, звуковий редактор.
Інструкція
1
Знайдіть на вашому касетному магнітофоні або на музичному центрі лінійний вихід. Якщо його немає, то підійде звичайне гніздо для навушників. Підберіть до нього необхідний шнур. Зазвичай при покупці музичної техніки він йде з нею в комплекті. У разі, якщо будь-яке гніздо не підійшло за розміром, слід додатково придбати в магазині радіодеталей спеціальні перехідники.
2
Далі вам слід знайти лінійний вхід на комп'ютері. Він знаходиться на задній панелі системного блоку, поряд з гніздом для підключення зовнішніх динаміків (колонок), а виглядає як невеликий отвір синього кольору з малюнком радіохвилі. Підключіть шнур від включеного магнітофона до працюючого комп'ютера.
3
Перевірте, чи надходить звук від магнітофона. Для цього включіть на ньому радіо або аудіо-касету. Якщо все працює, то в колонках комп'ютера повинна звучати включена вами музика. У разі, якщо звук відсутній, його слід налаштувати.
4
Щоб налаштувати звук, перейдіть з робочого столу в меню «Пуск». Відкрийте «Панель управління» і виберіть розділ «Звук». Там ви зможете змінити звукову схему комп'ютера і налаштувати аудіо-пристрої. Далі перейдіть по вкладці «Запис» і включіть функцію «Лінійний вхід». Після цього звук повинен почати відтворюватися.
5
Придбайте, встановіть і запустіть недорогий звуковий редактор. Найвідоміші - це "Nero Wave Editor" (включений до складу програми для запису дисків "Nero"), "Gold Wave", а також безкоштовний "Audasity", який вільно розповсюджується по мережі інтернет.
6
Натисніть кнопку "Record" (запис) в звуковому редакторі. Паралельно вставте в магнітофонах і ввімкніть аудіо-касету. Програма редакції звуку запише вступник сигнал. Все готово. Збережіть пісню у вигляді файлу.
Зверніть увагу
У більшості випадків записати звук з касети на ПК вийде тільки на аматорському рівні. За якісним записом з аудіо-касети найкраще звернутися до професійного звукорежисеру.
Корисна порада
Скористайтеся додатковими функціями звуковий обробки, так як записати з касети звук не завжди виходить чисто. Використовуйте ефекти «Видалення шуму» і «Видалення шелчка».
Аудіо касети , зараз вже безнадійно застарілі, досі зберігають для багатьох силу-силенну дорогих серцю записів. Далеко не всі зараз можна знайти на цифрових носіях, а тому людям доводиться освоювати науку домашньої оцифровки звуку.
Інструкція
1
Першим справу вам буде потрібно знайти пристрій, здатний відтворити улюблену аудіокасету і володіє при цьому лінійним виходом. Це може бути будь-який плеєр або касетний магнітофон.
2
Підключіть лінійний вихід (або вихід навушників) відтворюючого пристрою до входу вашої звукової карти. Швидше за все, для цієї операції вам достатньо буде одного кабелю з роз'ємами minijack.
3
Встановіть на комп'ютер програму для запису та редагування звуку, наприклад - Free Audio Recorder (http://www.freeaudiorecorder.net/free_audio_recorder.html).
4
Вкажіть програмі в якості джерела звуку лінійний вхід вашої звукової карти і визначте формат, в якому хочете вести запис. Якщо планується подальша запис на диск в форматі cd-audio, то краще записувати в wav.
5
Увімкніть відтворення на вашому магнітофоні (плеєрі) і одночасно почніть запис в аудіо-редакторі.
6
Отримані таким чином файли ви можете потім записати на оптичні носії.