Як убезпечити комп'ютер.

Безпека комп'ютера - це головне питання для користувачів ПК, причому навіть для тих, хто не виходить в інтернет. Адже шкідливі комп'ютерні віруси можуть потрапити в комп'ютер не тільки з інтернету, але і через зовнішні носії інформації (флешку, CD-, DVD-диски, дискети та інше). Метою вірусів є знищення інформації та програмного забезпечення на комп'ютері, можливість зчитування та розкрадання інформації з жорсткого диска. Щоб цього не сталося, комп'ютер необхідно убезпечити.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер під управлінням операційної системи, антивірусна програма.
Інструкція
1
Встановіть антивірусну програму. Найефективнішими є антивірус Касперського, Dr Web, Eset Nod32. В основному, це платні версії. Але в інтернеті можна знайти і безкоштовні антивірусні програми, наприклад, Zillya !, Free Antivirus та ін. Ефективність роботи антивірусної програми залежить від правильних налаштувань, тому установка програми - це половина міри, що забезпечує безпеку. Налаштування включають в себе установку автоматичного видалення вірусів у разі їх виявлення, перевірку знімних носіїв при їх підключенні до ПК, сканування об'єктів автозапуску при завантаженні ОС (операційної системи) і сканування всього ПК один раз на тиждень.
2
Регулярно оновлюйте антивірусні бази. Адже з кожним днем з'являються нові загрози безпеці. Творцями антивірусних програм пишуться нові версії програмного забезпечення для боротьби з вірусами, тому антивірусну програму, встановлену на вашому ПК, необхідно налаштувати на автоматичне оновлення (у разі підключення до інтернету).
3
Уникайте сумнівних сайтів і не завантажуйте невідомі вам програми. В деяких пошуковиках з'являються повідомлення «Сайт може загрожувати безпеці вашого комп'ютера ». Не спокушайте долю, не заходьте на ці сайти. Крім того, не відвідуйте сайти, адреси яких приходять до вас на електронну пошту. Будьте пильні.
4
Створюйте резервні копії програмного забезпечення і документів. Цим ви зможете зберегти цінну інформацію в разі проникнення вірусу в ваш комп'ютер.
5
Обмежте доступ до вашого комп'ютера. Блокування входу в комп'ютер паролем убезпечить від доступу до цінної інформації. Зберігати пароль необхідно в недоступному для інших місці.
Зверніть увагу
На перший план виходить захист комп'ютера від вірусів, як основа безпечної і продуктивної роботи. Отже, як захистити комп'ютер і які кошти Ви можете застосувати для захисту Вашої системи та Ваших даних при таких численних загрозах безпеки, що виходять з самих різних джерел? Антивірусні програми.
Корисна порада
Для підключення модулів стільникового зв'язку третього покоління, бездротових адаптерів Wi-Fi і Bluetooth і GPS-модулів передбачений слот для карт формату miniPCIe. Габаритні розміри захищеного комп'ютера - 88? 270x250 міліметрів, вага - не більше восьми кілограмів. Він може працювати від джерел електроенергії напругою від 28 вольт.