Як провезти собаку в поїзді. Як таємно провезти цуценя в поїзді.

Багато хто не може розлучитися зі своєю твариною на час подорожі або не мають можливості залишити собаку в готелі для тварин або у друзів. Хтось переїжджає на поїзді в інше місто і, звісно, без улюбленого вихованця нікуди. Розберемося в тонкощах провезення собак в поїзді.
Інструкція
1
Юридичні норми.В нашій країні провезення тварин в поїзді регулюється «Правилами перевезень пасажирів, багажу та вантажобагажу на федеральному залізничному транспорті». Цей правовий документ розділяє тварин на дві категорії - дрібні породи (вагою до 20 кг) і великі породи. Дрібні породи собак повинні перевозитися в контейнері з жорстким каркасом, а великі обов'язково на повідку і в наморднику. Всім тваринам, не залежно від розміру, необхідні наступні документи: Ветеринарний паспорт з відмітками про необхідні щеплення (лишай, сказ); Ветеринарне свідоцтво про те, що ваш вихованець здоровий (видається в Держветслужба за три дні до від'їзду); Міжнародний ветеринарний сертифікат (необхідний , замість ветеринарного свідоцтва, якщо ви виїжджаєте з твариною за кордон) .Собакі дрібних порід прирівнюються до ручної поклажі і повинні перевозитися на полицях для ручної поклажі. На них при купівлі квитка дається безкоштовне багажне свідоцтво. З собаками великих порід складніше. Якщо ви їсте в плацкартному вагоні, вам буде необхідно заплатити за провезення собаки. Ця сума розраховується індивідуально, в залежності від ваги собаки. Собака при цьому повинна перевозитися строго в наморднику і на повідку, бійцівські породи в тамбурі поїзда під наглядом господаря. Якщо ж ви збираєтеся подорожувати з вашим великогабаритним вихованцем в купе, то вам доведеться викупити всі місця купе.
2
Як підготувати жівотное.Позаботьтесь про щеплення - вони повинні бути поставлені не раніше, ніж за 30 днів до відправки, але не більше, ніж за 11 місяців. Покажіть собаку ветеринару і попросіть його консультації, як краще буде перевезти жівотное.Пріучайте собаку до намордника і повідка заздалегідь. Тварина має зрозуміти, що йому не хочуть заподіяти цим боль.Перед виїздом погуляйте довше звичайного, щоб собака могла як слід сходити в туалет, і щоб вона добре побігала і втомилася, тоді у неї не буде сил занадто буйно реагувати на велику кількість незнайомих людей і нові враження. Погодуєте собаку не пізніше, як за 6 годин до поїзда, щоб її не заколисало.
3
Поїздка в поїзді .Посадка пасажирів з тваринами проводиться не пізніше, ніж за годину до відправлення, якщо поїзд не варто менше. Не запізніться. Якщо ви перевозите маленьку собаку в перевезенні, постеліть їй її підстилку, запах будинку допоможе легше перенести подорож. Обов'язково візьміть в дорогу улюблену іграшку собаки - цим просто відволікти тварина в разі паніки або волненія.Возьміте більше води, особливо якщо день буде жаркий. А також сухий корм, навіть якщо ви не годували їм собаку до цього - він не портітся.Прі посадці і подорожі не дозволяйте собаці ходити по вагону. Пам'ятайте, ваша собака подобається тільки вам, обов'язково знайдеться хтось, хто буде незадоволений присутністю вашого улюбленця. На станції не лінуйтеся вигулювати собаку , знову ж таки, виключно на повідку та в намордніке.Счастлівих вам подорожей з вашими улюбленцями.