Як вибрати системний блок комп'ютера.

Якщо у вас є знайомі, які добре розбираються в комп'ютерах , то можна попросити їх допомогти вам у виборі. Але якщо ви не впевнені, то краще підійти до менеджерів в салоні і попросити допомогти їх. Давно минули ті часи, коли в салонах намагалися продати те, що подорожче, незалежно від потреби користувача.
Інструкція
1
Вся система повинна бути збалансованою. Це необхідно для того, щоб всі можливості можна було використати на повну потужність.
2
Не потрібно ганятися за цифрами і рекламою. Як часто буває, рекламують не найкраще, а те, що потрібно продати. Та й за ціною найдорожче далеко не завжди є найкращим.
3
Перед покупкою потрібно точно визначитися, для чого вам потрібен комп'ютер. Коли мета визначена, шляхи вирішення задачі знайти набагато простіше. Іншими словами, якщо ви не знаєте для чого вам комп'ютер, то вас не влаштує будь-яка збірка. Це правило також актуально і для того, щоб вам не продали Супермодний комп'ютер, хоча вам потрібен всього лише аналог друкованої машинки.
4
Можна виділити кілька цілей, для яких використовується комп'ютер: - Комп'ютер для офісу. Підійде будь-який, навіть самий малопотужний комп'ютер. В офісах, як правило, лише працюють з текстом. Вартість коливається в межах 20-25 тис. Крб.- Комп'ютер для дому. Тут уже потрібен комп'ютер могутніше, так як вдома доводиться запускати і іграшки, і відео, та й для обробки якихось зображень він може знадобитися. Вартість від 25000 крб.- Ігровий комп'ютер. Ціна хороших ігрових комп'ютерів починається як мінімум від 50 тис. Крб.- Професійний комп'ютер. Може коштувати дорожче навіть найкращих ігрових моделей.
5
Природно, що всі ці цінові межі, та й самі поняття (домашній або ігровий комп'ютер), дуже розмиті. Можна зібрати і комп'ютер для дому, який буде коштувати до ста тисяч рублів, а то й більше.