Як прикрасити кімнату для дівчинки. Як красиво прикрасити кімнату дівчинки.

Прикраса кімнати для дівчинки - дуже захоплююче заняття. Стільки квітів, аксесуарів, тематик можна використовувати! Зверніть увагу на те, чим захоплюється ваша донька, і використовуйте це для створення чарівної спальні.
Інструкція
1
Порадьтеся з донькою. Дівчинка-підліток напевно володіє власною думкою з приводу того, як повинна бути прикрашена її кімната. Але і малятко, яка ще ходить в дитячий сад, також може підказати вам деякі ідеї, запропонувати основну тему оформленія.Когда ви дізнаєтеся уподобання дівчинки , перегляньте сайти і журнали по дизайну інтер'єрів і підберіть відповідні картинки. Разом з господинею кімнати перегляньте їх і виберіть, що вам подобається. Пам'ятайте, що жити в кімнаті все ж будете не ви, а ваша донька. Нехай вам подобається романтичний стиль, але якщо дівчинка хоче зробити кімнату «як у рок-зірки» - поступіться їй право вирішального голосу.
2
Виберіть тему. Є кілька досить поширених тем, які досить часто використовуються для оформлення кімнати дівчинки . Дівчаткам помладше подобаються принцеси і метелики, дівчаткам постарше - тварини, красиві країни і мода. Багато магазинів меблів у своїх каталогах використовують ці теми, що значно спрощує вибір.
3
Виберіть колір. Використовуйте при оформленні яскраві фарби. Колір - це простий і недорогий спосіб створити в кімнаті атмосферу. Якщо повноцінна обробка кімнати вам не по кишені, іноді достатньо перефарбувати стіни в яскраві кольори, купити кольорове покривало на ліжко і фіранки йому в тон.С допомогою кольору можна зробити кімнату більш затишною. Світлі стіни і завіски візуально розширюють простір, блакитний і зелений кольори створюють відчуття прохолоди.
4
Hand made. У дитячій кімнаті завжди доречно виглядають різноманітні елементи декору, зроблені своїми руками. Ось лише кілька ідей, як прикрасити кімнату дівчинки : 1) подушки, покривала і фіранки можна прикрасити аплікаціями з тканини; 2) на стіни можна повісити постери з журналів, яскраві листівки і красиві кольорові ілюстрації з альбомів і книг, фотографії, малюнки самої дівчинки та багато іншого; 3) стіни, дверцята шаф, бічні поверхні ліжка і столу можна розписати фарбами або обклеїти аплікаціями.