Як зшити циганську спідницю. викрійка спідниці циганської.

Циганська спідниця шиється, як правило, з двох полотнищ, викроєних у формі сонця і зшитих разом. Для пошиття спідниці використовується щільний, що не мнуться, добре драпирующийся штучний матеріал яскравого забарвлення: атлас, шовк, поліестр або смесовая тканину.
Вам знадобиться
  • Відріз тканини рівний довжині спідниці помноженої на чотири, пояс, оборка, довжина якої повинна бути вдвічі більше довжини подолу спідниці, флізелін.
Інструкція
1
Пошиття циганської спідниці складається з трьох основних етапів: зняття мірок, розкрою тканини і пошиття вироби. Про те, як побудувати викрійку спідниці-сонце, можна прочитати в інтернеті, нижче буде описана технологія пошиття циганської спідниці. Виміряйте обсяг талії, стегон і бажану довжину спідниці - ці мірки необхідні для визначення розміру спідниці.
2
Побудуйте самостійно або візьміть готову викрійку спідниці-сонце необхідного розміру і розкладіть її на тканині. Тканина перед розкриємо необхідно випрати в теплій воді або отпарить праскою, щоб уникнути усадки готового виробу. Викроїте два полотнища спідниці, оборки і пояс. При розкрої додайте по зрізах 1-1,5 см для припусків на шви і на подгибку низу.
3
Складіть деталі полотнищ спідниці лицьовою стороною всередину, змітайте і стачайте бокові шви, краї швів обмітайте оверлоком або рядком "зигзаг", разутюжьте.
4
Складіть деталі оборки особою всередину, стачайте бокові шви. Деталь оборки прісборьте до довжини подолу спідниці і прітачать її до нижнього зрізу. Краю шва обмітайте і заутюжьте вниз. Нижню частину оборки обмітайте і виконайте подгибку низу спідниці.
5
Деталь пояса продублюйте флізеліном, стачайте короткі зрізи, деталь складіть навпіл уздовж, заутюжьте припуски всередину.
6
Вкладіть спідницю в пояс і стачайте, залишивши незакритим невелику ділянку шва, просмикніть в пояс еластичну стрічку, зашейте відкриту ділянку шва.
7
Готовий виріб отутюжьте.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=k2OTDcwk8Xs
Корисна порада
Для циганської спідниці краще вибирати тканину з яскравим квітковим принтом. Якщо планується зшити циганську спідницю з однотонної тканини, то її слід доповнити обробкою з стрічки або тасьми контрастного кольору. Для додання спідниці особливої пишності низ вироби обробляється за допомогою волосіні.