Як писати автобіографію на прикладі. Приклад автобіографії при прийомі на роботу.

До переліку документів, необхідних при прийомі на роботу, необхідно написати і прикласти автобіографію. Найчастіше автобіографію пишуть в довільній формі. Але деякий приблизний шаблон все ж існує. Ми спробуємо спростити задачу по збору та викладу основних фактів про себе.
Вам знадобиться
  • Лист А4, ручка.
Інструкція
1
Почніть автобіографію з пропозиції «Я, П.І.Б., народився (ась) (число місяць рік) в (назва населеного пункту)». Потім перерахуйте всі навчальні заклади, в яких ви вчилися або вчіться, починаючи зі школи. Вкажіть роки навчання в кожному закладі освіти та привласнені спеціальності. Якщо у вас є трудовий стаж, згадайте і запишіть, де саме, ким і з якого по який період ви працювали.
2
Наступний пункт - ваше сімейне становище. Якщо ви одружені або заміжня, напишіть П.І.Б. чоловіка або дружини, рік народження і займану посаду. Якщо є діти, вкажіть і про це.
3
Молоді люди пишуть про своє ставлення до військової служби, а саме - де і коли служили, або «невійськовозобов'язаний», якщо військовий квиток на руках. Якщо перебуваєте в політичних партіях, можете відзначити в яких.
4
Так само варто написати П.І.Б., роки народження та місце роботи ваших батьків.
5
В кінці залиште свої контактні дані, адресу і телефон. Підпишіть і вкажіть дату написання автобіографії.
Корисна порада
Якщо під час навчання або роботи ви отримали будь-які знаки відмінності, що підтверджують ваш професіоналізм, наприклад, червоний диплом або грамоти, можете коротко відзначити й це. Пам'ятайте, що в деяких установах зазначені дані можуть перевірити ще раз, тому завжди пишіть тільки точні і реальні факти про себе.