Як відкрити свою їдальню.

Для відкриття їдальнею найважливіше її грамотно спроектувати. Підходити до вибору технологічного обладнання слід максимально уважно і скрупульозно. Якщо вистачає знань, можна самому. Якщо знань замало - зверніться за допомогою до технологам-проектувальникам компанії, у якої будете купувати устаткування.
Інструкція
1
Визначтеся з вибором приміщення. Для їдальні вона має складатися з досить великої зали, кухні, яка передбачає зонування на холодний, гарячий, кондитерський цехи, а також всі необхідні додаткові ділянки. Важливо також врахувати достатню кількість підсобних приміщень та офіс. Що стосується місця розташування, при відкритті їдальні потрібно шукати приміщення в зоні з високою прохідністю, а також наявністю установ (вузів, бізнес-центрів та ін.), Які готові постачати якірних клієнтів.
2
Дізнайтеся, чи достатньо у майбутній їдальнею потужності. Якщо приміщення розташовується в центрі міста, високий ризик обмеження електрики. Для підприємства харчування це одне з найважливіших питань, вирішите його на самому ранньому етапі проектування їдальні. Коли з електрикою виникають складності, варто передбачити роботу теплового обладнання на газі, для чого вам доведеться скласти і зареєструвати так званий «газовий проект». Це недешево і, до того ж, займає багато часу, але в процесі експлуатації теплового обладнання виявиться дуже вигідним.
3
Розрахуйте необхідну кількість холодильних камер. Пам'ятайте про те, що вони повинні бути різнотемпературними: морозильні ларі, холодильники з мінусовою зоною для свіжої риби та м'яса, холодильники для готових страв з нульовою та плюсової зонами. Якщо ваша їдальня передбачає своє кондитерське виробництво, це також слід врахувати при складанні специфікації холодильного обладнання.
4
Складіть список необхідного електричного, електромеханічного та механічного обладнання. Сюди можуть відноситися всілякі міксери, блендери, комбайни, терки, шинкування і пр. Якщо ви відкриваєте столову без шеф-кухаря, але плануєте його залучати в подальшому, проаналізуйте меню закладів схожого формату. Маючи уявлення про страви, які хочете побачити в своєму майбутньому меню, буде легше припустити, яке саме обладнання вам треба.
5
Виберете лінію роздачі, а також столи та стільці для залу. Якщо перше слід вибирати згідно функціональності, то меблі - залежно від загальної ідеї оформлення їдальні. У кожному разі, прямокутні столи предпочтительней круглих, а жорсткі стільці в результаті виявляться доцільніше м'яких. Причина проста: ви як власник більш зацікавлені в частій оборотності посадочних місць, а не в довгих посиденьках за одним чайником чаю.
Зверніть увагу
Якщо проігнорувати вимоги, висунуті Росспоживнагляду і пожежної інспекцією, можна втратити не тільки час, але й гроші.
Корисна порада
Перед тим, як звертатися до постачальника обладнання, бажано представляти меню, за яким працюватиме їдальня. Від цього безпосередньо залежить, що саме і в якому обсязі вам буде потрібно.