Як влаштувати веселий день народження. Як влаштувати веселе день народження друга.

Кожен з нас мріє, щоб його день народження пройшов весело і цікаво. А на ділі все обмежується обговоренням з друзями останніх новин. Потім друзі починають об'єднуватися один з одним в невеликі гуртки, і ось вже іменинник забутий усіма. Щоб такого не трапилося, доведеться урізноманітнити схему проведення вашого дня народження.
Інструкція
1
Згадайте дитинство, коли ви великою дружною компанією могли грати у дворі кілька годин. Використовуйте це для проведення свого дня народження - підіть разом з друзями та їхніми дітьми в дитячий ігровий клуб і зіграйте на всіх симуляторах, освойте всі настільні ігри. Дитячий азарт, захопленість, бажання виграти, вміння жартувати і підтримувати друга - а ви і не знали, що в душі ви все той же веселий безпосередній дитина. Прекрасні спогади і відмінний настрій будуть приходити до вас кожен раз, як ви будете проходити біля цього клубу.
2
Якщо вас з друзями об'єднує спільне захоплення чи робота, організуйте жартівливий турнір в цій галузі. Якщо ви повара, влаштуйте кулінарний поєдинок, коли з однакового набору продуктів потрібно зробити кілька різних страв, якщо вчителі - гру «Що? Де? Коли? »З жартівливими питаннями, ну і абсолютно всім, незалежно від віку та професії, припадуть до душі" веселі старти ".
3
Головним показником відмінного святкового настрою є дружний сміх. А приносять його хто? - Клоуни і фокусники. Запросіть на своє свято цих чарівників, що створюють навколо себе радість і позитив. Нехай гості обов'язково візьмуть участь у всіх конкурсах і фокусах, разом з клоуном спробують розсмішити публіку і відгадувати загадки.
4
Якщо день народження проходить в сауні - не губіться. Влаштуйте розіграш фантів, а переможений хай, стрибнувши в басейн, квакає. Найкращою «жабі» вручите символічний приз. Або підберіть заздалегідь музичні уривки про казкових героїв, які живуть у воді або прекрасно почуваються у спеку. Роздайте ролі, і нехай гості зображують, наприклад, Водяного, у якого «життя-бляшанка» або Левеняти, який лежить на сонечку.