Як збільшити стрибок у висоту для баскетболу. висота стрибка баскетболістів.

Видів спорту, де потрібна вищезазначене вміння, достатня кількість. Але звернути основну увагу варто все таки на ігрові програми - такі, як баскетбол або волейбол. Ось вже де-де, а там дійсно життєво необхідно вміти високо стрибати. Особливо з урахуванням висоти, на яку натягується сітка і кріпиться кільце для м'яча. Саме тому досвідчені тренери слідують декільком простим хитрощів, які допомагають спортсмену розвинути необхідні групи м'язів.
Інструкція
1
Найпростіший і дуже дієвий спосіб - використовувати обважнювачі. Почати варто з пояса. Але є одне «але» - бігати з подібним агрегатом на тілі не зовсім зручно. Та й не зовсім безпечно. Адже завдяки поясу, збільшується маса спортсмена, що, в свою чергу, збільшує його кінетичну енергію під час руху. Це, по-перше, зменшує маневреність і рухливість гравця, а по-друге, при зіткненні травми будуть серйознішими.
2
Саме для того, щоб ніхто не постраждав, навіть баскетболістів, одягнених в утяжеляющие пояса, варто змусити грати в волейбол. В чому принципова перевага даної гри перед баскетболом? Там не потрібно багато бігати, і ризик зіткнення гравців зводиться до мінімуму. А враховуючи факт, що сітка натягується досить високо, гравцям доведеться часто і багато стрибати, щоб перехопити летить м'яч.
3
Це розвитку м'язів ніг, тазостегнової області, спини, попереку і преса. Плюс до всього розвивається витривалість гравців. Коли ж подібні утяжеляющие агрегати будуть зняті, здійснювати високі стрибки стане значно легше, бо м'язи встигнуть звикнути до того вазі, який їм додавав пояс.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=q6WkqAOpQMw