Як скласти іспит з хімії. Як здати за мене іспит.

Іспити - гаряча пора для школярів, коли за короткий проміжок часу намагаєшся вкласти в голову те, що туди не влізло протягом навчального року. І добре, якщо предмет такої, що можна один раз прочитати і здати, але в такі науки, як фізика чи хімія потрібно вникати.
Інструкція
1
Дізнайтеся, чи будуть на іспиті практичні завдання. Зазвичай за їх виконання ставиться найвищий бал, тому що вони показують реальний рівень знань учащегося.Випішіте на листочок основні формули, за допомогою яких ви вирішували завдання в школі (їх близько 10), і навчіться їх. Не забудьте також вивчити та одиниці виміру результатів.
2
Ліквідовуйте прогалини в написанні рівнянь хімічних реакцій. Це допоможе вам у відповіді як на практичну, так і на теоретичну частину. Вивчіть, з чим взаємодіють основні класи хімічних сполук і які продукти реакції утворюються. Не забудьте взяти з собою на іспит таблицю розчинності. Викладачі дозволяють їй користуватися, і ця таблиця дуже допоможе вам при написанні хімічних реакцій. Також варто згадати, як розставляти в рівняннях коефіцієнти, адже від цього залежить правильність вашої відповіді на задачу.
3
Після того, як ви згадали матеріал, необхідний вам для відповіді на практичне завдання, перейдемо до теорії. Візьміть ваш список питань і розбийте всі питання на три групи. У першій групі будуть завдання, за якими ви нічого не можете відповісти, в другій групі будуть питання, по яких ви зможете розповісти хоч щось, а в третю групу увійде матеріал, яким ви добре володієте.
4
Тепер озбройтеся підручниками і конспектами, і сміливо беріться за вивчення першої групи питань. Навіть якщо у вас не вистачить часу на другу і третю групи, ви будете впевнені, що можете сказати кілька пропозицій з кожного питання, а значить, складете іспит.