Як вибрати акустичну систему.

Якщо вас не влаштовує звук, що виходить із ваших маленьких колонок, саме час задуматися про покупку акустичної системи, з якою можна відчути всю повноту і якість звуку. Музика повинна відчуватися не тільки людським вухом, а кожною клітиною його організму.

Крім таких технічних характеристик, як потужність (повинна бути високою), частота звукових хвиль і чутливість (або гучність), немаловажно при виборі системи знати ще й тип колонок, входять до неї. Є два різновиди. Колонки 2.1 складаються з двох сателітів і однієї низькочастотної колонки, сабвуфера. Колонки 2 - склад той же тільки без саба. Щоб відчути всю глибину звуку, краще вибирати колонки першого типу. Крім того, важливим є і вибір матеріалу для колонок. Пластмаса хоч і дозволяє надавати їм незвичайний вигляд, але звук все-таки краще виходить із колонок, виконаних з дерева або ДВП. Принаймні, дерев'яні колонки при високій гучності неприємно деренчати не стануть. Зверніть увагу і на наявність отвори у колонок ззаду. Якщо воно є в корпусі, то це вже говорить про високу якість відтвореного звуку.

Якщо ж вам важливо відчувати ефект присутності, то дивіться акустичні системи многополосного типу. В них багато колонок, в яких звуки розкладені на окремі частоти. Краще вибирати такі системи активного типу, вони вже йдуть з підсилювачем звуку в комплекті.

Перш ніж купувати або замовляти акустику, обов'язково сходіть в магазин, щоб на власні вуха почути її в дії. Просіть консультанта, щоб він відтворив на обраної вами системі різні мелодії, різні за стилем. Якщо вам подобається, тоді беріть і насолоджуйтеся.