Як прибрати обвислі шкіру на животі.

Ви мрієте про плоский та підтягнутий животику? На щастя, ваша мрія цілком здійсненна, навіть якщо шкіра на вашій талії розтягнута і обвисла. Отже, збираємося з силами, продумуємо комплексний догляд - і в бій!
Інструкція
1
Причин у обвислій шкіри на животі може бути досить багато - це і післяпологові наслідки, і результат різкого схуднення. Головне в цій справі - не затягувати, а відразу ж зайнятися своєю фігурою.
2
Не варто з головою кидатися в активні фізичні вправи, найкраще приступати до них поступово і розмірено збільшувати інтенсивність навантажень.
3
Для того, щоб допомогти шкірі відновитися, слід продумати програму по поліпшенню кровообігу. При поганому кровообігу клітини не отримують достатньо сигналів для скорочення м'язів і шкіри, тому в програму з підтягування обов'язково включаємо масаж. Робити його краще зі спеціальними кремами, що містять зміцнюючі компоненти - наприклад, екстракти морських водоростей або ефірні масла цитрусових.
4
Крім "прокачки" преса для вас дуже важливі аеробні навантаження, адже без них навіть укріпленим м'язи не проявити себе і не стати видимими, так як вони будуть приховані під шаром жиру. Так що, як можна більше активності щодня - прогулянки пішки замість задушливих автобусів, пара сходових прольотів без ліфта, розминка в обідню перерву на роботі - і скоро ви відчуєте, як підтягується ваше тіло!
5
Плавання, біг або танці - вибирайте що-небудь в залежності від власних уподобань та чергуйте такі заняття з тренажерами і спортзалом. Крім того, все вищеперелічене прекрасно впливає на настрій і від стресів ви будете практично врятовані. А це, між іншим, відмінно позначиться на талії - адже при переживаннях виробляється спеціальний гормон, який веде до накопичення жирових складок в області живота.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=9rfWEEQatv4