Як зробити біжутерію з пластика.

Вперше моду на біжутерію ввела Коко Шанель. На її думку, прикрас в одязі має бути багато, але використовувати в цій якості дорогоцінні метали і камені - поганий смак. Тому замість натуральних матеріалів використовувалися пластик, кришталь, стрази, блискітки, бісер та інші, менш дорогі матеріали. Мода на біжутерію повертається, а виготовити прикраси з неї в домашніх умовах - суцільне задоволення.
Вам знадобиться
  • Кілька пластикових пляшок;
  • Акрилові фарби;
  • Великі намистини, бісер;
  • Тонка волосінь для бісероплетіння.
Інструкція
1
Розріжте пляшки вздовж, щоб вони перетворилися в кілька смужок. Зараз вони завиваються в коло, тому можете розрізати їх на більш дрібні прямокутники. Після цього пропрасуйте праскою крізь марлю на низькій температурі, щоб пластик випростався, але не розплавився.
2
Наріжте пластик на маленькі (стороною близько 3 см. Або діаметром близько 6 см.) Геометричні фігури: квадрати, трикутники, кола, еліпси, ромби. У верхній частині кожного просвердлите дві дірочки, зліва і справа.
3
Розкладіть деталі на відкритому повітрі (наприклад, на балконі) на газеті. Пофарбуйте їх акриловими фарбами. За своїм бажанням можете нанести один тонкий шар, щоб фарба була прозорою, або два і більше густих для створення матової поверхні. Деякі фігурки можете покрити невеликою візерунком. Слідкуйте, щоб при накладенні фарби дірочки залишалися відкритими. Висушіть і прокрасьте зворотні сторони фігурок.
4
Після висихання візьміть волосінь і наніжьте першу фігурку, залишивши невеликий хвостик для застібки. Пройшовши крізь одну дірочку фігурки, наберіть кілька бісерин або намистин в довільному порядку і пройдіть крізь другу дірочку. Наберіть ще кілька намистин і ще одну фігурку. Так наберіть потрібну довжину, до бус або браслета.
5
До кінців волосіні прикріпіть застібку-замок. Кінці сховайте в отвори намистин. Біжутерію з пластика можна носити.