Як здати іспити екстерном.

Здавати іспити - справа клопітка. Особливо, якщо ми вчимося екстерном і випереджаємо своїх однолітків. Найчастіше ми готуємося до здачі за кілька діб, що є не зовсім вірним підходом. Як же правильно підготуватися до здачі іспиту?
Вам знадобиться
  • - канцелярські товари
  • - підручники
  • - методичні посібники
Інструкція
1
Ніколи не можна братися за все відразу. Для початку візьміться за предмети гуманітарного профілю (історія, географія, біологія). До іспитів з основних предметів (російської мови, математики) треба готуватися протягом усього року, чергуючи точні науки з гуманітарними.
2
По-перше, при підготовці необхідно зручне місце для занять, де вам ніхто не заважатиме. По-друге, необхідно вибрати час, в яке ви зможете зосередитися на заняттях.
3
Щоб найкраще запам'ятати вірші чи якісь формули, перепишіть їх багато разів, читайте їх в транспорте.Перед прочитанням твору, вивчіть питання екзаменаційних білетів, пов'язаних з цим твором. В процесі читання відповідайте на них і записуйте свої відповіді.
4
При підготовці до іспиту з математики, залишайте кілька невирішених прикладів в кожній темі. За тиждень до іспиту перегляньте теоретичну частину підручника, влаштуйте собі контрольну роботу із залишених прикладів. Так повторюється весь курс математики, і ви впевнено йдете на іспит.
5
Перед здачею іспиту можна нічого повторювати і, тим більше, зубрити, інакше виявиться, що ви запам'ятали тільки останнє прочитане вами. Якщо є бажання, то можете перегорнути підручник. Під час іспиту не потрібно боятися невеликого хвилювання, це в порядку речей, більш того, не можна приймати хвилювання за незнання. У разі, якщо ви щось забудете, викладач завжди підкаже вам.
6
Після іспиту потрібно відпочити, відключитися від зовнішнього світу і виспатися. Так і поступите. Але з ранку займіться вивченням нового предмета.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=5RUxRyhS-bg
Корисна порада
Найголовніше при підготовці до іспитів - міцний і здоровий сон!
Для школярів пора іспитів досить важка і напружена. Проте боятися цього не слід, адже іспити рано чи пізно доводиться здавати всім без винятку. Тому потрібно поставитися до них як до певного етапу життя, який швидко мине й за якими настане нова пора.
Інструкція
1
Щоб успішно скласти іспит, до нього необхідно готуватися заздалегідь, і це ні для кого не секрет. Звичайно, існує деякий відсоток «везунчиків», які, не тримаючи в руках підручник напередодні іспиту, без проблем отримують хорошу оцінку. Але на таку удачу сподіватися не варто. Адже ймовірність того, що вдасться списати або попадеться легкий квиток, занадто мала.
2
Готуючись до іспиту необхідно скласти план. Для цього розділіть кількість наявних питань на те число днів, що вам залишилося на підготовку. Бажано день перед іспитом залишити на повторення пройденого матеріалу, тому краще на нього нічого не планувати. При цьому намагайтеся не відходити від встановленого розкладу. Навіть якщо ви пропустите кілька питань, відведених для вивчення сьогодні, завтра непройденого матеріалу буде в два рази більше.
3
Добре, якщо є можливість займатися не одному, а з однокласниками. Можливо, хтось із вас сильніший в тій чи іншій темі, тому підтягне інших. Заодно і потренуєтеся виступати перед аудиторією, нехай навіть невеликий. Однак не забувайте, що ви зібралися для підготовки до іспиту, тому розмови, ігри та перегляд телевізора залиште на потім.
4
Під час підготовки можна складати короткі плани-конспекти по кожному изученному питання. Наприкінці вам не потрібно буде перегортати весь матеріал повторно, досить буде переглянути ці записи. Якщо конспектувати матеріал на невеликих листочках або в маленькому блокноті, то вони цілком зійдуть за шпаргалки. Хто знає, може, у вас з'явиться можливість скористатися ними на іспиті.
5
Вечір перед іспитом присвятіть улюбленій справі, посидьте за комп'ютером, погуляйте, поспілкуйтеся з друзями. Однак пам'ятайте, що завтра вас чекає іспит, тому ляжте спати раніше, адже з ранку потрібно встати з ясною головою.
6
На іспиті не панікуйте. Якщо ви хоч щось вчили, то будьте впевнені, що обов'язково згадаєте. Постарайтеся не списувати, поки знаєте матеріал по витягнені квитком. Шпаргалка дуже відволікає, часом на неї йде багато дорогоцінного часу. Якщо іспит усний, відповідайте чітко і впевнено. Говоріть все, що знаєте, навіть якщо інформація відноситься до теми питання побічно. Ні в якому разі не мимрите і не мовчіть, цього не виносить будь-який викладач.